Tuğba Özerk geçen hafta Edis, Zeynep Bastık ve Reynmen’i hedef almış ve Hep mi ritm aynı olur ya Edoş? Zeynoş, bi de Reynoş çıktı başımıza…Bir de birliktelik kurmuşlar bu pop müziği rezil eden insanlar, öperim” tweet’ini atmıştı.  Tuğba Özerk'in bu paylaşımı müzik dünyasında yeni bir tartışmanın fitilini de ateşlemişti.

EDİS'TEN JET YANIT GELMİŞTİ

Yapılan paylaşım hakkında konuşan ünlü popçu Edis, "Bu konuyla alakalı bir şey söylemek istemem. Herkesin eleştirisi kendini bağlar. Aslında ne söylediğini de anlamadım. Bence bu eleştiri bizi dinleyenler için üzücü bir açıklama olmuş. Ben çok önemsemedim. Kendisine kariyerinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullanmıştı. 

TUĞBA ÖZERK'TEN MAYMUN BENZETMESİ

Edis'in bu açıklamalarının ardından Tuğba Özerk yine konuştu. Ünlü Popçu, Edis'i bu defa Netflix'teki belgeseli üzerinden eleştirdi:"Maymunun da belgeselini yapıyorlar ama ormanların kralı her zaman aslan, öperim”

ÖZEL HABER: Survivor'ın en yaramaz kızı Aysu Keskin yine yerinde duramadı! ÖZEL HABER: Survivor'ın en yaramaz kızı Aysu Keskin yine yerinde duramadı!

Editör: TE Bilişim