'Ölümcül Tuzak' ve 'Hırsızlar Şehri' filmleriyle iki kez Akademi Ödülleri'nde Oscar'a aday gösterilen Hollywood yıldızı Jeremy Renner, geçtiğimiz gün kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. 'Görevimiz Tehlike' serisinde 'William Brandt'i, Marvel Sinematik Evreni'nin 'Hawkeye'ı canlandıran Renner'ın sözcüsü konuyla alakalı 'The Hollywood Reporter'a konuşarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy'nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun 'kritik' ancak mevcut olarak 'stabil' olduğunu doğrulayabiliriz.

 Kar küreme aracı bacaklarının üstünden geçen ünlü oyuncunun son durumu açıklandı!

HELİKOPTERLE HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Ailesinin, Jeremy Renner ile birlikte olduğu ve helikopterle hastaneye kaldırılan oyuncu ile ilgilenildiği belirtilmişti. Renner'ın hastanede ne kadar kalacağına dair ise bir açıklama yapılmamıştı.

RENNER'IN SAĞLIK DURUMU

Son olarak 51 yaşındaki Jeremy Renner'ın kapsamlı bir iyileşme sürecinin bir parçası olarak Pazartesi günü erken saatlerde ilk ameliyatını geçirdiği, ancak ünlü ismin bir ameliyata daha gireceği ortaya çıktı.

Kar küreme aracı bacaklarının üstünden geçen ünlü oyuncunun son durumu açıklandı!

KAR KÜREME ARACI ÜZERİNDEN GEÇTİ

Ünlü isim, şu anda yoğun bakımda ve doktorlar kazanın yol açtığı yaraları tedavi etmek için uğraşırken; ikinci ameliyatını geçirecek. Yıldız, garaj yolunu açmak için kullandığı kar küreme aracının üzerinden geçmesi sonucu künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar geçirdi.

TMZ'nin bildirdiğine göre; aracın güvenlik özellikleri arızalandı ve Renner'ın bacağının geçmesine neden oldu ve oyuncuyu bulunduğu mülkün yaklaşık çeyrek mil (yaklaşık 400 metre) dışına sürükledi.

Kar küreme aracı bacaklarının üstünden geçen ünlü oyuncunun son durumu açıklandı!

KOMŞUSU YARDIMINA KOŞTU

Hollywood yıldızının doktor olan bir komşusu, Renner'ın yardımına koştu kanamayı durdurmak için yaralı bacağına turnike uyguladı; ancak ünlü isim sabah 9.50'de karlı olay yerinden hava yoluyla çıkarıldığında ciddi bir şekilde kan kaybetti.

Ayrıca TMZ, yıldıza yakın kaynaklara dayanarak Jeremy'nin sadece bacağında değil; vücudunun diğer bölgelerinde de yaralanmalar olduğunu belirtti.

Kar küreme aracı bacaklarının üstünden geçen ünlü oyuncunun son durumu açıklandı!

AİLESİ AÇIKLAMA YAPTI

DailyMail'de yer alan habere göre; aktörün ailesi tarafından yapılan açıklamada Jeremy ile ilgilenen inanılmaz doktor ve hemşirelere teşekkür ettikleri ve Renner'ın hayranlarından gelen sevgi ve destek karşısında şaşkın ve minnettar oldukları belirtildi.

Jeremy Renner, kendisi gibi oyuncu olan Sonni Pacheco ile 2014 yılında nikah masasına oturmuştu. Ancak çiftin birlikteliği çok uzun sürmemişti. Pacheco, 2015'te boşanarak, yollarını ayırmıştı. İkilinin bu birlikten 9 yaşında Ava Berlin Renner adında çocuğu bulunuyor.

Kar küreme aracı bacaklarının üstünden geçen ünlü oyuncunun son durumu açıklandı!

"OLAYIN KOŞULLARI ARAŞTIRILIYOR"

Washoe County Şerif Ofisi ise yaptığı açıklamada yaşananları şöyle anlattı:

1 Ocak 2023 tarihinde saat 9:00 sularında Washoe County Şerif Ofisi, Nevada'nın Reno kentindeki Mt Rose Highway bölgesinde meydana gelen travmatik bir yaralanmaya müdahale etmiştir. Olay yerine varan Şerif Yardımcıları, Truckee Meadows Yangın Koruma Bölgesi ve REMSA Health ile koordinasyon sağlayarak Bay Jeremy Renner'ın bakım uçağıyla yerel bir hastaneye naklini ayarlamıştır. Bay Renner, olaya karışan tek taraftır. Washoe İlçesi Şerif Ofisi Büyük Kaza Araştırma Ekibi, şu anda olayın koşullarını araştırmaktadır.

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!