Bir süredir akciğer kanseri ile mücadele eden Billur Kalkavan (59), tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Kansere yenik düşen Billur Kalkavan'ın son sözleri gözyaşlarına boğdu: Aşkım ben seni hiç bırakır mıyım!

Buğra Bahadırlı, 13 yıldır birlikte olduğu oyuncu ile son diyaloğunu anlattı:

Ekin Türkmen'in tatil planı Ekin Türkmen'in tatil planı

“Doktorların ‘tümörden mi progresyon yapıyor’ diye endişelendiği bir dönemde ‘Bu kadar hızlı düşüş enfeksiyondan oluyordur’ dedim. Enfeksiyon çıktı. Orada canım sıkıldı. Biraz duygulandım. Odaya girdiğimde Billur baygındı. Duygulanıp sarıldım. Ben ağlayınca kendine geldi ve ‘Aşkım merak etme, ben seni hiç bırakır mıyım’ dedi. Son diyaloğumuz o oldu.”

Kansere yenik düşen Billur Kalkavan'ın son sözleri gözyaşlarına boğdu: Aşkım ben seni hiç bırakır mıyım!

BİR KÖTÜ GÜNÜMÜZ BİLE GEÇMEDİ

Buğra Bahadırlı, çok üzgün olduğunu söyledi ve ekledi: “Billur, zamanında bana bir hikâye anlatmıştı. Bir adam karısını kaybediyor. Adam, haberi aldıktan sonra hemen bunu karısıyla paylaşmak istiyor ve ‘Şu an karımın öldüğü haberini gidip karımla paylaşmalıyım’ diyor. Benim de şu an hissettiğim şey o. Bir kötü günümüz bile geçmedi. Bir gün tartışmadık. Tabii ki fikir tartışmalarımız oldu ama bir gün kavga edip ayrılmaya niyetlenmedik.”

Bahadırlı, Billur Kalkavan’ın vasiyeti olmadığı haberleri hakkında, “Manevi bir vasiyeti yok. Çünkü öleceğini düşünmüyordu. Kendi aramızda konuştuğumuz şeyler vardı ama resmiyete dökmedik. Birbirimizin hayat arkadaşıydık çünkü” açıklamasını yaptı.

Editör: TE Bilişim