Farah Fersi daha önce de Türkiye'ye geldiğini, Türkiye'yi çok sevdiğini koronavirüs salgını geçtikten sonra tekrar geleceğini söyledi. 

GELEN YORUMLAR BENİ ÇOK MUTLU ETTİ

Öncelikle bu duruma şaşırdığını belirten Farah, 'İnsanlar o kadar sevdi ki bu videoyu. O kadar güzel yorumlar yaptılar ki bu durum beni çok mutlu etti. Türkiye'de insanlar vatanlarını çok seviyor. Bu durumu çok takdir ediyorum. Allah sizi vatanınıza bağışlasın.' ifadelerini kullandı.

EN KIZA ZAMANDA TÜRKİYE'YE GELECEĞİM

Türkiye için projeler planlayan  Farah, daha önce Türkiye'de sahneye çıktığını ve tekrar konser vermek istediğini söyledi.

İyi ki doğdun Cumhuriyet: 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yılı! İyi ki doğdun Cumhuriyet: 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yılı!

Farah Fersi Sözlerine Şöyle Devam Etti:

''İstiklal Marşı ve İzmir Marşı'nı paylaştım insanlar harika yorumlar yaptı. Çok mutlu oldum ve motivasyonum arttı. Daha güzel şeyler paylaşmaya da herkesin bu zor günlerde ihtiyacı var. Türkiye'ye çok fazla geliyorum. Şimdi Türkiye'de olmam gerekirdi ama koronavirüs yüzünden gelemedim.''

TÜRK SANATÇILARA HAYRANIM

'İbrahim Tatlıses, Bülent Ersoy, Kibariye, Sezen Aksu, Müslüm Gürses, Ebru Gündeş ve Yıldız Tilbe'nin çok güzel sesi var. Bu sanatçılara hayranım.'

Editör: TE Bilişim