Emre Altuğ ile 2008-2015 yılları arasında evli kalan, bu birliktelikten Kuzey (14) ve Uzay (11) adında iki çocuğu olan Çağla Şıkel, yüzü olduğu markanın reklam filmi için kamera karşısına geçti.

çağla3

Ünlü manken, yönetmenliğini Metin Arolat’ın üstlendiği filmin çekimlerine verilen arada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

çağla

Survivor Yaman: Yarışmadan sonra akrabalarım arttı! Survivor Yaman: Yarışmadan sonra akrabalarım arttı!

Metin Arolat’la ilk reklam filmini henüz 18 yaşındayken çektiğini belirten Şıkel, “O zamanlar yeniydim. Soğuk bir kış günü şelalede çekim yaptık. Çok üşümüştüm ama yeni olduğum için hiçbir şey söyleyemiyordum, Metin ne dese onu yapıyordum." dedi.

cagla-sikel2

1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci olan 44 yaşındaki tescilli güzel, formunun sırrını da açıkladı.

"Aslında fit kalmak zor değil. İsterse herkes fit kalabilir. Önemli olan ruhunuzu genç tutabilmek. Zihinsel ve duygusal olarak yaşlanıyorsak, bedenimiz de ona uyum sağlamak zorunda kalıyor. Sabaha kadar spor yapabiliriz ve süper kaslı vücudumuz olabilir. Ancak enerjimiz yaşlandıysa, bunun bir formülü yok, ona spor yaptıramıyoruz. Çok büyük değişimler, gelişimler, hayatta sıçrayışlar gerekiyor. Ben kendimi bu anlamda eğitmeyi çok seviyorum. Çocuklarım da benim enerji kaynağım. Evet, iki çocuk annesi olmak zor. İki çok hareketli erkek çocuk annesi olmak gerçekten çok zor ama onların enerjisiyle yorulmuyor, aksine onlardan enerji alıyorum."

çağla2