İsimleri aşk dedikodusuna karışan Murda ve Hadise'nin, iş birliğine gittikleri ikinci parçaları "Sen Dönene Kadar", Universal Music Türkiye etiketiyle yayımlandı.

murda hadise 6Amsterdam çıkışlı Murda, geçtiğimiz yıllarda hem Türkiye hem de Avrupa müzik endüstrilerinde büyük bir etki yarattı ve sayısız hit parçaya imza attı.

Kendine özgü rap, trap ve R&B türlerini bir araya getirdiği stili ile dikkat çeken Murda, akılda kalıcı ve enerjik parçalarıyla büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.

murda hadiseTürkçe Pop'un uzun süredir ikonları arasında yer alan Hadise de Murda gibi ve Türkiye ve Avrupa'da geniş bir hayran kitlesine ve başarılı hit parçalarla dolu bir diskografiye sahip.

Murda ve Hadise ikilisinin müzikal stillerini ve yaratıcı enerjilerini birleştirdiği "Sen Dönene Kadar", listelerinin en üst sıralarında yer almaya şimdiden aday gibi görünüyor.

murda hadise2Şarkı, eğlenceli klibiyle birlikte dinleyicilerden tam not alacak.

ÖZEL HABER: Fiziksel sorunlarım finale yürümemi engelledi ÖZEL HABER: Fiziksel sorunlarım finale yürümemi engelledi

2009 yılında Avrupa'nın en prestijli müzik organizasyonlarından Eurovision'da ülkemizi temsil eden Hadise, Murda'yla aşk ilişkisi haberlerini yalanlamış, "çok yakın arkadaşım" demişti.

murda hadise 4