Dünyanın en önemli modelleri arasında yer alan, bir dönem Victoria's Secret meleklerinden biri olarak podyumda yürüyen Rus model Irina Shayk, iç çamaşırlarını tamamen ortada bırakan saydam kostümüyle Cannes Film Festivali'nin en dikkat çeken isimlerinden oldu.

Irina-Shayk2

İşte Çağla Şıkel'in büyük sırrı! "Enerjin yaşlandıysa bunun formülü yok!" İşte Çağla Şıkel'in büyük sırrı! "Enerjin yaşlandıysa bunun formülü yok!"

Baba tarafından Tatar asıllı ve Rusya doğumlu olan, yaşamını ABD’de sürdüren ünlü manken Irina Shayk, Portekizli milli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık ilişkisinin 2015’te sone ermesinin ardından ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında ise yollarını ayırmaya karar vermişti.

irina bradleyBradley Cooper ve Irina Shayk, geçtiğimiz sene ise tropik bir tatil için tekrar bir araya gelmişti. 36 yaşındaki model; ayrılmalarından üç yıl sonra gerçekleşen tatillerinden fotoğraflarını kırmızı bir kalp emojisi ekleyerek, Instagram hesabından paylaşmıştı.

irina vacay

Shayk, eski sevgilisiyle barıştıkları yönünde haberler çıkmasına karşın, geçtiğimiz haftalarda çapkın oyuncu Leonardo DiCaprio ile Coachella'da eğlenirken görüntülenmişti. İkilinin arasında romantik bir ilişki olup olmadığı bilinmezken; DiCaprio ve Shayk'ın iki gündür birlikte vakit geçiriyor olması, akıllarda soru işareti oluşturmuştu.

irina shayk