Özel hayatı ile sıkça magazin gündemine gelen İrem Derici (36), geçtiğimiz aylarda gönlünü kendisinden 7 yaş küçük sporcu ve eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan’a kaptırmıştı. Ancak evlenmesi beklenen çiftten kötü haber gelmiş; sevgilisinin ailesiyle tanışmış olan İrem Derici, Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını duyurarak şu açıklamayı yapmıştı:

"Haberler girmeye başladı, biz baştan konuşalım da kimse komplo teorilerine girmesin. 8 ay muhteşem bi’ şey yaşadık Atakan’la, hala benim için dünyanın en kıymetli insanı. Ama korkunç yoğun tempolarda çalışıyoruz ve yorgunuz. Birbirimize vakit ayıramaz olduk. Ayrılmamızın mantıklı olacağını düşündük, yıpranmamak ve sonrasında daha da kırılmamak adına. Bana hiç yaşamadığım bir sevgi yaşattığın için sana çok teşekkür ederim, iyi gününde de kötü gününde de ilk arayacağın insan benim bunu unutma tanıdığım en beyefendi adam."

653f3a7d86b2441864673f66

"İŞLER PİSLEŞMEDEN AYRILIK KARARI ALDIK"

Sonraki günlerde Cihangir'de bir mekandan çıkarken görüntülenen Derici, Işıktutan ile ayrılığıyla ilgili konuşarak; "Tam olarak ne diyebilirim ki. Açıklama yaptık aslında. Boş bir bahane gibi geliyor belki size ama ilişki demek birlikte vakit geçirmek demek. Ben işkolik birisiyim. O kadar düzgün ve iyi kalpli bir adam ki, işler pisleşmeden ve birbirimize hırçınlaşmadan ayrılık kararı aldık" demişti.Şarkıcı, sözlerini; "O da yoğun çalışıyor ben de. Konserden geliyorum arka arkaya, 3 veya 4 tane konserin ardından sevdiğin adama vakit ayıramıyorsun. Çünkü kolun bacağın tutmuyor yorgunluktan. Genelde benim ilişkilerim kavga ve gürültü ile bitiyor. Ben bu sefer böyle olsun istemedim çünkü Atakan çok değerliydi benim için. Hâlâ da öyle. Onun iyiliği benim için çok önemli" şeklinde noktalamıştı.

1200x627-irem-derici-cok-asik-irem-derici-sevgilisi-atakan-isiktutanla-ciktigi-tatilden-pozlar-paylasti-1677524212913

YENİ BİR AŞK MI DOĞUYOR?

Sürpriz ayrılığın üzerinden yaklaşık iki üç ay geçmişken, İrem Derici'nin yeni bir aşka yelken açtığı düşünüldü.Ünlü şarkıcı, dün 8.9n milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından konser fotoğraflarını paylaştı. Yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat Derici'nin bu gönderisine kalp emojisiyle yorum yaptı. Derici de Fırat'a sarılma emojisiyle karşılık verdi.

653f3b3586b2441864673f6c

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Takipçileri, İrem Derici'ye; "Manitan mı?", "Yeni enişte mi?" ve "Adamın bir tane bile fotoğrafını bulamadım, gizemli enişte" gibi yorumlar yaptı.(Milliyet)