2014 – 2016 yılları arasında evli olduğu radyo programcısı Rıza Esendemir’den boşandıktan sonra Atakan Işıktutan, Lider Şahin, Cem Belevi gibi isimlerle sevgili olan İrem Derici, son olarak ise yönetmen Gökhan Fırat ile yeni bir aşkla yelken açmıştı.

Sosyal medyadan yaptıkları aşk dolu paylaşımlarla adından söz ettiren İrem Derici ile Gökhan Fırat, geçtiğimiz günlerde ise birlikte aynı dövmeyi yaptırmıştı. İrem Derici, dövmesiyle ilgili ‘’Benim doğum günüm 21 Mart, eniştenizinki 21 Nisan. Bir de ruhun ağırlığı 21 gram. Allah korusun ayrılırsak bunu sildirmek çok zor olacak’’ açıklamasını yapmıştı.

'BİR ERKEK İÇİN KENDİMİ ÜZMEM'

Hülya Avşar’ın YouTube programına konuk olan İrem Derici’nin ‘’Bundan sonra bir ayrılık, bir erkek arkadaş için asla kendimi üzmem. Aşkımdan gebersem de ertesi gün devam edeceğim. Üzülemem, üzülemem. Duyguya vaktim olmadığını düşünüyorum’’ şeklindeki sözleri dikkat çekmişti.

Esra Dermancıoğlu’ndan Cannes'a giden oyuncuların kıyafetlerine olay sözler! Esra Dermancıoğlu’ndan Cannes'a giden oyuncuların kıyafetlerine olay sözler!

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

İrem Derici’nin açıklamaları ‘’Gökhan Fırat’la ayrıldılar mı?’’ sorusunu akıllara getirirken sevgilisiyle yer aldığı ve çok konuşulan aşk pozlarını sosyal medya hesabından silmesi dikkat çekti. İrem Derici ile Gökhan Fırat Instagram’da birbrini takipten de çıktı. Gözler ikiliden gelecek açıklamaya çevrildi.

Editör: İlayda Dülger