Geçtiğimiz günlerde Caddebostan sahilinde maske ve mesafe kuralını ihlal ettiği gerekçesiyle para cezasına çarptırılan İrem Derici, gönlünün prensini buldu.

Caddebostan’da ceza almasına neden olan görüntülerde “Buradaki herkes oyuncu ve hepsinin korona testi yapılıyor" dediği isimler arasında yer alan Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Emre Aslan'la yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

İrem Derici Gönlünün Prensini Buldu! BKM'nin Yıldızıyla Aşk Yaşıyor..

İkilinin Clubhouse’da tanıştığı ve Emre Arslan’ın da şarkı çıkaracağı öğrenildi. İrem Derici’nin müzik çalışmalarına destek verdiği Emre Aslan’ın yakın bir zamanda iki yıllık ilişkisini sonlandırdığı belirtildi.

“BERABER KONUŞURUZ..”
Önceki gün Nişantaşı’nda bir spor salonundan çıkarken görüntülenen İrem Derici, çıkan aşk haberlerini doğrulayarak “Sizde kredim var diye düşünüyorum. Böyle bir konuda tek başıma değil de beraber konuşuruz diyeyim” ifadelerini kullandı.

İrem Derici Gönlünün Prensini Buldu! BKM'nin Yıldızıyla Aşk Yaşıyor..

“YEMEK YERKEN MASKEYİ ÇIKARMIŞTIK..”
Ceza yediği günle ilgili konuşan ünlü şarkı, cezasının hala sistemde gözükmediğini söyledi. Derici, “Biz orada 3 saat oturduk ve maskeliydik. Ama Zekai arkadaşımızın aldığı o 5 dakikalık an yemek yediğimiz ana denk geldi. Besin maddeleri hani ağızdan alındığı için mecburen maskeyi indirdik” dedi.

“ESKİ İREM OLSAYDI OHO..”
Kendisiyle röportaj yapan muhabir tarafından gaza getirildiğini söyleyen İrem Derici, “Ama ben hiç kimsenin beklemediği şekilde kibarlığımı ve sabrımı korudum. Eski İrem orada olsaydı ohoo. Sakinledim çocuklar, vallahi sakinledim” ifadelerini kullandı.

İrem Derici Gönlünün Prensini Buldu! BKM'nin Yıldızıyla Aşk Yaşıyor..

“SAGOPA İLE TEKRAR BİR ŞEYLER OLABİLİR..”
Geçtiğimiz aylar Sagopa Kajmer ile birlikte şarkı çıkartan İrem Derici, yeni projeleriyle ilgili herhangi bir planı olmadığını söyledi. Derici, “Ama benim sağım solum da pek belli olmaz. Sagopa ile tekrar bir şeyler olabilir. Düet değil ama müzik direktörlüğümü yapmasını çok istiyorum. Arada bana beathler yolluyor ama ufak tefek sıkıntılarım oluyor yazma konusunda. Belki yaza doğru onun yaptığı bir şeyle dönebilirim. Ama çok yoruldum çocuklar, herkes patates gibi yatarken ben klip çektim” şeklinde konuştu.

“LİMON SATARIZ NE OLACAK?”
Müzikten kazandığı parayı tekrar müziğe yatırdığını söyleyen İrem Derici, “Eldekiler de gitti” denmesi üzerine “Giderse gitsin kazanırız yine. Limon satarız ne olacak? Benim böyle şeylerim yok ya” dedi.

İrem Derici Gönlünün Prensini Buldu! BKM'nin Yıldızıyla Aşk Yaşıyor..

“BEN SALAĞIM ÇÜNKÜ..”
Yalnızca 2 tane arabası olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti:

“2 tane arabam var ama ünlü arabası gibi değil. Gittim onu sarıya kaplattım millet taksi diye durduruyor. Kaplatınca fiyatı düştü, öteki de 5-6 senelik Mini Cooper zaten biliyorsun. Ev konusuna da gelince, ünlü değilken babamın aldığı bir ev vardı. O evi satarak ‘Dantel’ albümünü yaptım. Neden? Ben salağım çünkü…Evde olur araba da olur. Zaten benim 5 tane klibimi toplasan burada bir daire ediyor yani.”

İrem Derici Gönlünün Prensini Buldu! BKM'nin Yıldızıyla Aşk Yaşıyor..

“KIYMETİNİZİ BİR KEZ DAHA ANLADIM..”
33 yaşındaki şarkıcı, Caddebostan’da ceza yemesine neden olan görüntülerle ilgili son olarak, “Son olaydan sonra kıymetinizi bir kez daha anladım. Saygınıza, konuşmanıza, diksiniyonunuza her şeyinize sağlık. Daha fazla konuşmayım, gaza gelmeyim” şeklinde konuştu.

“İNŞALLAH BİR DAHAKİNE ÇİFT OLUR..”
İrem Derici röportajın sonunda “İnşallah bir dahakine çift olarak yaparız” diyerek yeni bir aşka yelken açtığı Emre Aslan ile röportaj vereceğinin sinyalini verdi. Maskesini takan güzel şarkıcı, muhabirlere teşekkür ederek evinin yolunu tuttu.

İrem Derici Gönlünün Prensini Buldu! BKM'nin Yıldızıyla Aşk Yaşıyor..

İpek Filiz Yazıcı'nın baldız paylaşımı yanlış anlaşıldı İpek Filiz Yazıcı'nın baldız paylaşımı yanlış anlaşıldı

Editör: TE Bilişim