Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin dışında özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmeyen Jennifer Lopez’in 90’lı yıllarda 11 ay evli kaldığı eski kocası Ojani Noa, "Jennifer aşık olmayı seviyor. 7-8 kez evlenecek. Ben garsondum, servis ettiğim cipslere bayıldı ve evlendik" açıklamasıyla bir anda dikkatleri üzerine çekti.

ALTI KEZ NİŞANLANDI

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Lopez'in terk ettiği 'meteliksiz koca' olarak anılmaktan bıktığını söyleyen Ojani Noa, şu ifadeleri kullandı:

Jennifer altı kez nişanlandı, dört kez evlendi. Ben ilk kocasıydım ve bana hayatının aşkı olduğumu söylemişti. Düğün gecemizde 'Sonsuza kadar birlikte olacağız' demişti.

SEKS KASEDİNİ SATMAK İSTEMİŞTİ!

Ojani Noa, Jennifer Lopez ile evliyken çektiği seks kasedini, oyuncu ünlü olduktan sonra 2009'da piyasaya sürmeye çalışmıştı. Jennifer Lopez, mahkeme kararıyla bu girişimi engellemişti.

Eurovision'da LGBT+ propagandası! Eurovision'da LGBT+ propagandası!

Kişisel antrenörlük yapan 48 yaşındaki Ojani Noa, şimdilerde eski eşinin parıltılı hayatından son derece uzak bir yaşam sürüyor.

İlk eşinden bomba açıklama! 'Jennifer Lopez 7-8 kez evlenecek'

"ONLAR ARTIK KARI KOCA"

2002'de nişanlanan, 2003'teki düğünlerini erteleyen, bir yıl sonra da yollarını ayıran Ben Affleck ile Jennifer Lopez, 18 yıl sonra tekrar bir araya gelmişti. Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde sürpriz şekilde evlendi. İkili, evlilik işlemlerini Nevada'ya bağlı Clark County'de gerçekleştirdi. Çifte yakın bir kaynak, "Onlar artık karı koca" yorumunda bulundu.

İlk eşinden bomba açıklama! 'Jennifer Lopez 7-8 kez evlenecek'

"AŞK ÇOK SABIRLI, 20 YIL BOYUNCA"

Hayranlarına gönderdiği e-posta ve blog yazısında Affleck ile evlendiğini doğrulayan şarkıcı, Instagram'dan bir fotoğrafıyla duyurduğu evliliğine dair şu mesajı kaleme aldı:

Yaptık. Aşk çok güzel. Aşk çok müşfik. Ve anlaşılan o ki aşk sabırlı. Hem de 20 yıl boyunca.

Editör: TE Bilişim