Gelmiş geçmiş en güzel seslerden birine sahip olan İlhan Şeşen hakkında üzücü bir gelişme yaşanmıştı. Usta müzisyenin akciğer kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı.

İSTANBUL'DA TEDAVİ ALTINA ALINDI

2. Sayfa'da yer alan habere göre, bir süredir Bodrum'da yaşayan Şeşen, hastalığın ardından İstanbul'da tedavi altına alınmıştı. Doktorları, sanatçının tedaviye olumlu yanıt verdiğini söylemişti.

GALADA GÖRÜNTÜLENDİ

Mesam 37. yıl gala gecesi önceki gece Grand Cevahir Otel'de gerçekleşti. İlhan Şeşen de Mesam gecesine katılan isimler arasındaydı.

ilhan şeşen

"BENİM İŞİM ŞARKI"

Geçtiğimiz haftalarda sağlık durumunun kötü olduğunda dair haberler çıkan Şeşen, sağlığı hakkındaki sorulara, “Son şarkımı dinlediniz mi siz benim? Benim işim şarkı. Sağlığımı ne yapacaksın?" diyerek ters bir tepki verdi. 

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

"ÇOK BÜYÜK FARK VAR"

Öte yandan Şeşen, geçtiğimiz senelerde TRT 2 ekranlarında yayınlanan Film Gibi Hayatlar programına konuk olmuştu.

Yeni dönemde yapılan şarkılar ve müzik sektörüyle ilgili de konuşan İlhan Şeşen "Çok takip etmiyorum. Sosyal medya nedeniyle o kadar çok yayılıyor ki kulağımıza geliyor. Birinin ismini duyuyorum, bakıyorum. Sevmekle eleştirmek arasında çok büyük fark var" demişti.

ilhan şeşen

"RAP DENİLEN MÜZİKLE İLGİLENMİYORUM"

"Hele şimdi rap denilen müzikle hiç ilgilenmiyorum" diyen sanatçı, "Çünkü sözlerini anlamıyorum ki. Hiçbir şey anlamıyorum" demişti.

ilhan şeşen