'İmparator' lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, başarısını babasına bağlayanlara sert çıktı.

SON DAKİKA: Astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı! SON DAKİKA: Astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı!

Baban sayesinde bir yerlere geldin' yorumlarına tepki gösteren Çıtak, sosyal medyasından bir paylaşım yaparak "Ben 20 yıldır müzik yapıyorum, dedi.

dilan ibrahimDilan Çıtak, küçük yaşlarda müzikle ilgilenmeye başladı ve başarılı performansıyla da sahnelerin aranan isimlerinden oldu.

Ancak genç şarkıcı, başarısının babasının gölgesinde kalmasından rahatsız. Dilan Çıtak son olarak hakkında yapılan yorumlara isyan etti.

"Ben babamı çok seviyorum çok saygı duyuyorum ama yetmedi mi beni bir birey olarak kabul edemeyişiniz" diyen Çıtak açıklamasında "Babam bile kabul etti Dilan Çıtak olduğumu bir siz edemediniz. 'Baban sayesinde' lafından bıktım! Ben 20 yıldır müzik yapıyorum" dedi.

Çıtak açıklamasının devamında; "Yeter ya sayenizde bu ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum. Çünkü size iyi insan olsam da iyi ses olsam da yaranılmaz. Bırakın artık salın beni ya. Babam ayrı ben ayrı biz böyle iyiyiz çok mutluyuz. Babam koca bir ses ve bu işin şahı." ifadelerini kullandı

dilan çıtak1

Çıtak, 12 Ekim'de sekiz yıllık müzisyen sevgilisi Levent Dörter ile hayatını birleştirmişti. 

dilan çıtak