Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile olan evliliğinden Elif Ada adında bir kızı dünyaya gelen Ayşegül Yıldız'ın adı son günlerde Survivor yarışmasıyla tanıdığımız Semih Öztürk ile anılıyor. İkilinin aşk yaşadıkları iddiası bir süredir ortalıklarda dolaşıyor.

İbrahim tatlıses

Önce tanımadığını söyledi

Bir eğlence mekanında gazeteciler ile sohbet eden Ayşegül Yıldız, Semih Öztürk'ü tanımadığını söyledi. 

Mekandan bir kaç saat sonra ayrılan Yıldız, Öztürk'ü tanıdığını, Kutsal Damacana filminin galasında karşılaştıklarını söyledi. Yıldız, Öztürk için "Bursalı olur kendisi, arkadaşımız" sözleri sonrası Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali,"Semih'le beraber en az 10 kere oturduğunu biliyorum ben Semih'in ona yürüdüğünü de biliyorum. Bu hanımefendi yalan söylüyor, bana dava da açabilirsin" diyerek Yıldız'ın aşk yaşadığını bir kez daha dile getirdi.

Bircan bali

"Sevgilim de olabilir ben bekar bir insanım"

Bircan Bali'nin iddiaları sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ayşegül Yıldız açtı ağzını, yumdu gözünü püskürdü ateşini. Instagram hesabından sayfa sayfa paylaşım yapan Yıldız: "Sevgilim de olabilir ben bekar bir insanım neyi sorguluyorsunuz anlamadım! Size rapor mu vereceğim hayatımla ilgili. Elinizde benim Semih ile samimi fotoğrafım varmış ya niye paylaşmadınız?" diyerek Bali'nin iddialarını sert bir şekilde yalanladı.

ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı! ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı!

Ayşegül yıldızAyşegül yıldızAyşegül yıldız