Seyfi Dursunoğlu matinelerden televizyon programlarına reklamlardan çeşitli şovlara kadar birçok alanda karşımıza çıktı. Peki, şu an kendisi ne yapıyor ve nerede yaşıyor? İşte cevapları...

hKvAd8lJSJsD7FXzl8sGNgqu9dBPswLCxDYtI3AG

Geçmişi 1970'li yıllara kadar uzanan Huysuz Virjin karakteri, aslında televizyon için yaratılmış bir karakter olmasa da tüm Türkiye onu ve haliyle yaratıcısı Seyfi Dursunoğlu'nu, 90'lardaki Huysuz Show ile tanıdı.

90'ların ortasından sonuna kadar adeta ülkemizde fırtınalar estiren Huysuz Show'dan önce Seyfi Dursunoğlu çeşitli fuarlarda, gazinolarda ve gece kulüplerinde bu karaktere hayat veriyordu. Zaman içinde ünü kulaktan kulağa yayılan bu özgün karakter, yıllar içinde tüm Türkiye'nin bildiği önemli bir figüre dönüştü.

vzmfyWD9Xk3L1Uu5tl9aTr9ka8drk2ZF04Wdegtu

SANSÜR KARARI

Arda Güler'in sevgilisine aşk dolu bakışları.. Arda Güler'in sevgilisine aşk dolu bakışları..

Seyfi Dursunoğlu, Huysuz Show'un ardından ekranlarda eskisi kadar yer almamakla beraber 2007 yılına gelindiğinde özellikle bu renkli karakteri özleyenler için üzücü bir gelişme yaşandı. Ünlü sanatçı, Huysuz Virjin'in yer aldığı televizyon programlarına ve diğer yayınlara RTÜK tarafından sansür baskısı yapıldığını belirterek artık kendisiyle özdeşleşmiş bu figür üzerinden ekranlarda görünmeyeceğini belirtti. Seyfi Dursunoğlu, bu gelişmenin ardından hem kırgınlığı hem de ilerleyen yaşı nedeniyle daha sakin ve inzivada bir hayat sürmeye başladı.

JÜRİ ÜYELİĞİ DÖNEMİ

Tempolu şov döneminin ardından çeşitli yetenek yarışmalarında jüri üyesi olarak karşımıza çıkmaya başlayan Seyfi Dursunoğlu, her ne kadar eskisi gibi Huysuz Virjin karakteriyle karşımıza çıkmasa da bu programlardaki hazır cevap tavrı ve eğlenceli yanıtlarıyla seyirciyi yine güldürmeyi başarmıştı. Popstar Türkiye ve Benzemez Kimse Sana gibi jüri üyeliği yaptığı yetenek yarışmalarının yanı sıra bizzat kendisinin sunduğu Huysuz'la Dans Eder misin? programı da bulunuyor. Ayrıca usta sanatçı, Benzemez Kimse Sana programının finalinde son kez Huysuz Virjin olarak kanto yapmıştı.

ID7LB2ZAG9SIeXK2b2MuUNZXI89v1YDLLdMlFm8U

SAKİN BİR HAYAT...

2012 yılından sonra ekranlarda nadiren karşımıza çıkan Seyfi Dursunoğlu, bu süre boyunca konuk olarak katıldığı televizyon programlarında Çengelköy'deki evinde röportajlar vermiş, oldukça sakin bir hayat yaşadığını belirtmişti. Son yıllarda yalnızca bir tuvalet kağıdı markasının reklamlarında Huysuz Virjin olarak gördüğümüz Seyfi Dursunoğlu, neredeyse 50 yılı geride bıraktığı renkli sanat geçmişinin ardından oldukça sakin bir hayat yaşıyor.

iSXfSYSLDZt8sG4kH22TuAaI3rzMHpQRt3L71TUi

Editör: TE Bilişim