Geçtiğimiz 17 Temmuz'da Altunizade Acıbadem Hastanesi'nde hayata veda eden sahnelerin en 'Huysuz' sanatçısı Seyfi Dursunoğlu, ölümünden sonra yeniden sahnelere geri dönüyor!

huysuz virjin

Huysuz Virjin'in hayatını anlatan ve Ömer Akgüllü'nün performansıyla tiyatro sahnesine konacak Kırmızı Lamba oyununun ilk gösterimi 22 Ağustos Cumartesi günü CerModern Açıkhava Tiyatrosu'nda saat 20:30’da gerçekleşecek.

HUYSUZ VİRJİN'İN DARBE DÖNEMİNDEKİ ÇABALARI SAHNELENECEK!

12 Eylül 1980 darbesinin ağırlığının en ağır şekilde hissedildiği 80’li yılların başında, Beyoğlu’nda bir gece kulübünde çalışan bir 'drag queen'in hikâyesini anlatan ''Kırmızı Lamba'' adlı müzikal oyun, seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

huysuz virjin 1980 afiş

Seyfi Dursunoğlu’nun yaşamından ve Huysuz Virjin’in dünyasından esinlenilerek yazılmış tek kişilik ve tek perdelik müzikalin oyunculuğunu Ömer Akgüllü üstleniyor. Oyunun besteciliğini ve yazarlığını Onur Yüce, genel sanat yönetmenliğini ise Binnaz Dorkip yapıyor.

kırmızı lamba oyunu

13 yaş ve üzeri için uygun olan oyunun ilk gösterimi 22 Ağustos Cumartesi günü CerModern Açıkhava Tiyatrosu'nda saat 20:30’da gerçekleşecek. Oyunun biletleri, biletix üzerinden satışa sunuldu.

Ebru Akel hayranlıkla izledi! Ebru Akel hayranlıkla izledi!

Editör: TE Bilişim