Yaz aylarını Ayvalık'ta geçiren Hülya Avşar, işleri olduğu zaman İstanbul'a geliyor. Bu gelişinde arkadaşlarıyla Tarabya'dan yemek yiyen Avşar, gazetecilerin sorularını cevapladı.

Doğan Slx ile Amerika’ya Türkün Ayak İzlerini Bırakan Hayrettin, Yepyeni Bir Show’la Döndü Doğan Slx ile Amerika’ya Türkün Ayak İzlerini Bırakan Hayrettin, Yepyeni Bir Show’la Döndü

Habertürk'ten Atakan Makar'ın haberine göre Hülya Avşar'a yöneltilen ilk soru, yeni reklam filminden 25 milyon lira kazanıp kazanmadığı oldu. Gazetecilerin "25 milyon liraya anlaştığınızı duyduk, doğru mudur?" şeklindeki soruya Hülya Avşar. “O konulara girmeyelim. Çok ayıp öyle şeyler, söyleyemem” cevabını verdi.

"AİLE KALABALIKLAŞIYOR"

Hülya Avşar, basın mensuplarının "Kaya Bey yeni sevgilisiyle görüntülendi" sözleri üzerine "Kaya başlamazsa şaşırırız zaten. Başladığına niye şaşırıyorsunuz?" diyerek kahkaha attı.

"Kendisini tebrik ettiniz mi?" sorusuna ise 59 yaşındaki şarkıcı, "Tabii ne demek. Başımızın üstünde yeri var. Aile kalabalıklaşıyor" cevabını vererek, evinin yolunu tuttu.

Editör: İlayda Dülger