Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu Tarabya'daki bir balıkçıdan çıkarken objektiflere takıldı.

Muhabirlerin, “Kızınızın 3 tane ayrı inşaata bedavaya çalışması hakkında ne söyleyeceksiniz? Para vermiyor musunuz?” diye takılması üzerine Avşar; “Hayır para vermiyorum. Çalışacak” diyerek espri yaptı.

Ayaküstü gazetecilerle konuşarak neler yaptığından bahseden Avşar, “Konserlerim devam ediyor. Yazlıktayım zaten. Büyün aile orada, ev curcuna halinde” dedi.

Sosyal medya paylaşımları hakkında konuşan ünlü isim, kendisine gelen yorumlar hakkında; “Ben yoruma kapalıyım” ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar, muhabirlerin “Disney’in 'Atatürk' dizisini yayınlamaması hakkında siz neler söylemek istersiniz?” sorusuna ise şu cevabı verdi:

Bu çok derin bir konu. Ben o konuyu çok fazla irdelemedim. Konu ne? Kimseyi yargılamak istemiyorum açıkçası. Atatürk benim kırmızı çizgim. Herkesin de öyledir eminim. Bence bağırmak, çağırmak ya da yorum yapmanın bir işe yaramadığının farkında herkes. Ben öyle düşünüyorum.

Avşar kızı, “Geçmişte bir açıklamanız vardı. ‘Bu zor dönemlerde gerekirse simit yiyeceğiz’ diye, sosyal medyada tekrar gündem oldu. 'Simit 10 lira oldu, onu da yiyemiyoruz artık' diyorlar. Bununla ilgili bir yorumunuz var mı?” sorusu üzerine; "O kadar göreceli bir konu ki.

Kimin nasıl aldığına bağlı. Kimin nasıl aldığı da beni hiç bağlamıyor açıkçası. Ben de zengin bir ailenin çocuğu değildim. Her sözümün altında bir tecrübe durumu yatıyor.

Berk Atan'ın romantik aşk tatili Berk Atan'ın romantik aşk tatili

Herkes aynı geminin içinde yaşıyor. Tekrardan bu konuyu açmak, izah etmek çok zor geliyor bana. Kim ne istiyorsa öyle anlasın, hiç umurumda değil" cevabını verdi.

Editör: İlayda Dülger