Hollywood’un en ağzı bozuk küfürbaz oyuncusu belli oldu. 3500 senaryo taranarak yapılan araştırmaya göre filmlerde en çok küfreden oyuncunun Jonah Hill olduğu saptandı.

Hailey Bieber'ın karnı burnunda! Hailey Bieber'ın karnı burnunda!

'Superbad' ve 'The Wolf of Wall Street' gibi filmlerde canlandırdığı karakterler Jonah Hill’i Hollywood’un en çok küfreden oyuncusu yaptı. 

Adam Sandler’ın başrolünü oynadığı 2019 tarihli “Uncut Gems 646 küfürle listenin ikinci sırasına yerleşirken, yine Scorsese imzalı “Casino” 606 küfürle üçüncü sıradaki yapım oldu.

"The Wolf of Wall Street" filminde birlikte rol alan Leonardo DiCaprio ve Jonah Hill Hollywood'un en çok küfreden iki oyuncusu oldular.

LEONARDO DI CAPRIO'YU GEÇTİ

Aynı incelemede Jonah Hill kariyeri boyunca 376 küfürle en çok küfreden oyuncu ünvanını almış. “Wolf of Wall Street”teki rol arkadaşı Leonardo DiCaprio ise 361 küfürle onun hemen arkasında.

Listede ayrıca Samuel L. Jackson, Adam Sandler, Al PacinoDenzel WashingtonBilly Bob ThorntonSeth RogenBradley Cooper ve Danny McBride da var. En çok küfreden oyuncular listesinin erkeklerden oluşması ise ayrıca dikkat çekiyor. 

Editör: TE Bilişim