Sağlık sorunları sebebi ile senelerce televizyon ekranlarından ve sahnelerden uzak kalan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, sezonda İbo Show ile sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Özel bir kanalda yayınlanan İbo Show’un eskisi kadar seyredilmediği reytinglerden anlaşılmış olsa da Tatlıses’i sevenler ünlü şarkıcıyı yine de yalnız bırakmamıştı.

İbo Show’un yeni sezonda ekranlarda boy gösterip göstermeyeceği şarkıcının sevenleri tarafından bir süredir merak edilirken herkesi şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı. Programına yeni sezonda da devam edeceğini duyuran Tatlıses’in hiçbir kanal ile anlaşamamış olduğu ileri sürüldü. Ünlü şarkıcının İbo Show’u hiçbir kanala kabul ettirememesinin ardından çareyi farklı bir yerde aradığı öğrenildi.

İZLENME ORANLARI DÜŞMÜŞTÜ!

Sezonda Star TV’de yayınlanan İbo Show, ilk bölümlerinde oldukça yoğun bir ilgi ile karşılaşmıştı. Senelerdir hayranı oldukları Tatlıses’e kavuşmanın heyecanını yaşayan birçok izleyici, İbo Show’un ilk bölümlerini yakından takip etmişti. Ancak bir süre sonra programa gelen konukların aynı isimler üzerinden organize edilmesi izleyicilerin canlarını sıkmaya başladı. Tekrarlayan ünlü konuklardan sıkılan izleyiciler, İbo Show’a daha az ilgi göstermeye başlayınca, programın izlenme oranları bir hayli düştü.

İBO YENİ KARARINI AÇIKLADI!

Sezonun sonlarına doğru reytinglerde ciddi bir düşüş yaşayan İbo Show’un yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı oldukça merak edilirken ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’ten konuya ilişkin bir paylaşım geldi. Tatlıses, sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamış olduğu bir paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Her kanalda dizi dizi sıraya girdik. İbo Show’u Tatlıses TV’ye yapacağız. Stüdyo hazırlığımız bir aya biter, 2 aya kadar da sizler ile olacağımız için çok mutluyuz. İbo Show sizler ile olacak herkese yer vereceğiz.”

Tuba’nın Yeni Aşkı Hintli Milyarder! Tuba’nın Yeni Aşkı Hintli Milyarder!

Editör: İlayda Dülger