Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi haline gelen Her Yerde Sen'in oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Beste Kökdemir katıldı.

Kökdemir, iş kadını Eylül'ü oynayacak

14. bölüm itibariyle diziye dahil olacak Beste Kökdemir, dizide Eylül karakterini oynayacak. 30'lu yaşlarının başlarında güzel ve başarılı bir iş kadını olan Eylül, ekonomi okuduktan sonra yurt dışında çalışma hayatına başlamıştır.

Yolları kesişecek

Yıllar sonra İstanbul'a döner ve Artemim'de çalışmaya başlar. Fakat Eylül'ün geçmişi, yeni iş arkadaşları Demir ve Selin ile ortak bir noktada kesişecektir.

Her Yerde Sen oyuncu kadrosunda kimler var?

Her Yerde Sen dizisinin oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Her Yerde Sen hangi hangi kanalda, saat kaçta?

Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer'in kaleme aldığı Her Yerde Sen, cuma günleri saat 20.00'de Fox TV'de ekrana geliyor.

Islah evinden fotoğrafı ortaya çıktı Islah evinden fotoğrafı ortaya çıktı

Her Yerde Sen 14. bölüm 1. fragman

Her Yerde Sen 14. bölüm 2. fragman

Beste Kökdemir kimdir?

Son zamanların genç ve başarılı oyuncuları arasında yer alan Beste Kökdemir, vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Moda Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra oyuncu olmaya karar veren Beste Kökdemir kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte Beste Kökdemir'in hayatı ve hakkında merak edilenler…

Beste Kökdemir nereli?

Beste Kökdemir, 29 Ağustos 1993 tarihinde Sinop'da doğmuştur. Üniversiteye gidene kadar Sinop'da eğitim hayatına devam etti. İstanbul, Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde bir sene okuduktan sonra bıraktı. Şimdi Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde okumaya hazırlanıyor.

İki dövmesi var

Beste Kökdemir, üniversite için İstanbul'a ilk geldiği günlerde, hemen hemen bütün ajanslara fotoğrafını göndermiş; pek çok deneme çekimine gitmiş. 12 yaşında sol koluna "Beni Hayata Döndür" yazılı bir dövme yaptırmış. Sağ bileğinde de "One Day" yazılı dövmesi bulunmaktadır.

Dizi kariyeri 2012'de başladı

2012 yılında başrollerinde Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat'ın oynadığı Çıplak Gerçek adlı dizide Hazal karakterini oynayarak oyunculuğa başladı.

Not Defteri dizisinde paraya değer vermeyen zengin aile kızı Selini canlandırdı.

Beste Kökdemir hangi dizi-filmlerde oynadı?

2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Açelya) (TV Dizisi)
2014 – Not Defteri (Selin) (TV Dizisi)
2013 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (TV Dizisi)
2012 – Çıplak Gerçek (Hazal) (TV Dizisi)

Editör: TE Bilişim