2021 yılında 'Bedelini Ödedim' ile müzik kariyerine adım atan Aleyna Kalaycıoğlu, Almanya seyahati dönüşü İstanbul Havaalanı'nda görüntülenmiş, "Berlin'de klip çektik. Başıma da bir olay geldi. Sanırım dolandırıldım" açıklamasıyla adından söz ettirmişti.

"Alman yönetmenler bulduk, ön ödemeyi de yaptık ama telefonlarımızı falan açmadılar. Klip çekimi için 10 bin euro dolandırıldım. Ben de çok sinirlendim. Klibi Türk bir yönetmene çektirdik, yine ne varsa Türkler'de var."

Aleyna Kayaycıoğlu, söz konusu klipte manken Kevin Njie ile samimi görüntüler vermişti. Genç şarkıcının senaryo gereği Kevin Njie ile yakınlaştıkları sahneler sebebiyle Alman basını tarafından gerçekten aşk yaşamışlar gibi haberler yapılmıştı.

Sıla Türkoğlu yeni aracı için kesenin ağzını açtı! Sıla Türkoğlu yeni aracı için kesenin ağzını açtı!

Kevin’in hayranları, eşini de etiketledikleri paylaşımlarda, mankenin ciddi bir ilişkisi olduğunu yazmıştı. Sosyal medya üzerinden çok sayıda mesaj yazan Almanlar, Kalaycıoğlu'nu eleştirmişti.

ÇEŞME'DE TEK BAŞINA TATİL

Haftaya başka bir parçanın klip çekimi için Hollanda'nın Rotterdam şehrine gidecek olan 23 yaşındaki güzel, tatil için rotayı turizm cenneti İzmir'e çevirdi.

Aleyna Kalaycıoğlu, sosyal medyada gündem olan klibinin ardından önceki gün Çeşme'de tek başına tatil yaparken objektiflere yansıdı.

Editör: İlayda Dülger