Adını Rıza Kocaoğlu ile yaşadığı aşkla duyuran Hazal Şubaşı, yeni sevgilisi Atakan Başsavcı ile Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Nilperi Şahinkaya Merve Dizdar'ın ödülü hakkında konuştu! "Çok utandım kendimden!" Nilperi Şahinkaya Merve Dizdar'ın ödülü hakkında konuştu! "Çok utandım kendimden!"

Flaşların patlamasıyla şok yaşayan sevgililer, kısa süreli panik yaşadı.

Adsız tasarım (77)Şubaşı'nın erkek arkadaşı yaşadığı şok ile "Kamera bizi mi çekiyor?" diye kendi kendine konuşmaya başladı.

Gazetecilerle sohbet eden Şubaşı, "İlişkimiz daha çok yeni. Bir aydır birlikteyiz. Her şey çok güzel gidiyor" diyerek, gecenin karanlığında gözlerden kayboldu.

hazal subaşı-1Atakan Başsavcı Aras Bulut İynemli'nin kuzeni.

Çukur dizisinde birlikte rol alan Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı üçlüsünden Subaşı bir dönem Kocaoğlu ile sevgili olmuş ve yollarını ayırmıştı.

Adsız tasarım (81)Yetenekli oyuncu, özel hayatını gizli tutarken Aras Bulut İynemli'nin kuzeni olan Atakan Başavcı ile görüntülenmesi spekülasyonları da beraberinde getirdi.

Çünkü Hazal Subaşı’nın eski sevgilisi Rıza Kocaoğlu ile Aras Bulut İynemli’nin yakın dost, hatta ‘kanka’ olduğu biliniyor.

WhatsApp Image 2023-05-24 at 10.52.09 (1)