Gastronomi ve eğlence konseptiyle Anadolu yakasının cazibe merkezi olan Hilton İstanbul Kozyatağı, canlı müzik ve konser dendiğinde Türkiye’de ilklere imza atan Hayal Kahvesi’ni de bünyesinde misafir etmeye başlıyor.
 
Premium sahnesinde “İyi Yemek” ve “İyi Müzik” mottosuyla kapılarını açmaya hazırlanan Hayal Kahvesi, görkemli ambiyansı,  kusursuz servisi ve birbirinden ünlü isimlerin sahne programıyla şehrin eğlence nabzını tutmaya hazırlanıyor.

Hayal Kahvesi, Hilton İstanbul Kozyatağı Premium Sahnesi'nde yıldızları ağırlayacak!
 
5 Mart Merve Özbey ile açılışı yapacak olan mekanın konser takvimi oldukça yoğun. Merve Özbey’in ardından Mart ayında Cengiz Kurtoğlu, Yaşar, Rubato, Fatih Ürek, Ayta Sözeri ve Selami Şahin’i sahnesinde ağırlayacak olan mekan, misafirlerine lezzet ve eğlence dolu bir gece vaat ediyor.

10 yıllık evlilik bitti! Boşandıklarını duyurdular 10 yıllık evlilik bitti! Boşandıklarını duyurdular

Hayal Kahvesi, Hilton İstanbul Kozyatağı Premium Sahnesi'nde yıldızları ağırlayacak!
 
400 kişilik kapasitesiyle Anadolu Yakası’nda modern gazino kültürünü yeniden yaşatacak olan mekanda sahneden yükselen şarkılara doya doya eşlik edebilirsiniz.
 
Türk ve dünya mutfağından izler taşıyan menü hem a la carte hem de fix seçenekleriyle misafirlerin beğenisine sunuluyor. Hilton İstanbul Kozyatağı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynel Gür, “İki köklü markanın güçlü bir sinerji yaratacağına inanıyorum. Misafirlerimize her zaman güvende ve kendilerini özel hissettiren ortamlar sunmaya çalışıyoruz. Eğlence dünyasına damga vurmaya hazırız” dedi.

Editör: TE Bilişim