Ünlü modacı Ivana Sert’in geçtiğimiz günlerde nafaka konusu ile ilgili yaptığı konuşmanın yankıları hala sürüyor.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Eski eşi Yurdal Sert’ten 5 bin TL nafaka alan Ivana Sert, nafakanın yetersiz olduğunu öne sürerek dava açtı ve nafakanın 15 bin TL’ye çıkarılması talebinde bulundu.

“HEPİMİZİN İŞLERİ KÖTÜ GİDİYOR..”
Yurdal Sert eski eşinin açtığı nafaka davasıyla ilgili “İşlerim yolunda gitmiyor” derken, Ivana Sert ise "Hepimizin işleri kötü gidiyor ama çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani" sözleriyle eski eşine tepki gösterdi.

Hatice’den Ivana Sert’e Nafaka Tepkisi! “Ticaret Evliliği Yapıp..”

“SONUÇTA BU SENİN EVLADIN, ÇOCUK SENİN!”
41 yaşındaki model sözlerine şöyle devam etti: 
"Ben nafakayı az bulmuyorum ama çocuğun okul masraflarını karşılamadığı için yapacak bir şey yok. Bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin!" 

“NAFAKAYI ÇOCUK İÇİN VERİYORSUN..”
İvana Sert, "Ben çocuğum için çalışıyorum. Ömrümü veriyorum ve herkes de böyle yapmalı bence. Baba olarak değerlendirsinler bu konuyu. Eşine vermiyorsun zaten nafakayı, çocuk için veriyorsun" ifadelerini kullandı. 2004'te dünyaevine giren Yurdal Sert ve İvana Sert'in evliliği dokuz yıl sürmüştü.

"BU HARACA BAĞLAMAK!"
Ivana Sert’in bu sözleri gündeme bomba gibi düşerken tepkilerin ardı arkası kesilmedi. Ünlü modele en sert tepki şarkıcı Hatice’den geldi. Hatice, "Bu, ticaret evliliği yapıp, sonra haraca bağlamak, başka bir şey değil. Nafaka alamayacağını düşündüğün adama çocuk yapmayacaksın o zaman” sözleriyle Ivana Sert’e tepki gösterdi.