Son olarak Burak Deniz ile birlikte yer aldığı yeni projesiyle ekranlarda yer alan güzel oyuncu Hande Erçel,şimdilerde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme geliyor.

hande erçel

Tüm yazı birlikte yurt dışında tatil yaparak geçiren ikiliden 30 yaşındaki Erçel, son olarak 31.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi.

hande erçel

"KRALİÇE GELMİŞ"

Dilber dansı akımına Nez de katıldı Dilber dansı akımına Nez de katıldı

VIP araçta çekilen pozlarını peş peşe yayınlayan ünlü isim, tarzıyla kısa sürede 792 bin beğeniye ulaştı.Takipçileri, güzel oyuncuya; "Kraliçe gelmiş", "Harika görünüyorsun" ve "Dünyanın en güzel kadınısın" gibi 5 binen fazla yorum yaptı.

hande erçel

57 BİN TL!

Erçel'in sosyal medyada gündem olan bu paylaşımının ardından, tarzının fiyatı da ortaya çıktı.'Wildest Fashion' adlı Instagram sayfasının paylaşımına göre; ünlü bir markanın 3 bin 250 TL değerindeki elbisesini giyen güzel oyuncunun ceketi 3 bin 999, çizmesi 57 bin 770, kolyesi ise 5 bin 200 TL değerinde.Hande Erçel'in bu tarzını beğenenler kadar, çizmesinin fiyatının abartılı olduğu yönünde eleştirenler de oldu.