Son günlerde, 30.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı Cannes pozlarıyla gündemde olan Hande Erçel, sevgilisi Hakan Sabancı ile festivaldeki el ele görüntüleriyle adından söz ettiriyor.

hande erçel hakan-1Cannes pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel, festival için gittiği Fransa'da verdiği röportajda, sehayat etmeyi çok sevdiğinin altını çizerek şunları söyledi:

"Burada olmaktan çok mutluyum, çok keyifliyim, heyecanlıyım. Seyahat etmek eşittir ben. Yay burcuyum, seyahat etmek benim için çok önemli. Değişim benim hayatımda en çok yer kaplayan şey. Beni en çok etkilenen şehri seçemiyorum. Çok fazla etkilendiğim yer var. İtalya'yı çok seviyorum. En çok sevdiğim yer New York diyebilirim. Kış doğumluyum ama üşümeyi hiç sevmiyorum. Ben yaz mevsimi insanıyım."

hande_ercel_in_cannes_tarzi
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Geleneksel Türk Sanatları bölümünde okuyan Erçel, üniversiteye geri dönme sürecini de anlattı:

"Ben çok uzun zaman önce okuldan ayrılmak zorunda kaldım. Çok çalıştığım için okula devam edemedim, 10 sene oldu. Kendi kendime, ''Ben mezun olmak istiyorum'' dedim. Üniversiteye girerken büyük hayallerle girdim. Çok şükür ki hayallerim gerçekleşti. Üniversiten mezun olmak çok başka bir şey. O eksikliği hissettim. İlk dönemimi geçtim, şu an ikinci dönemi okuyorum. Hocalarım hem çalışıp hem de okulu devam ettirmek istediğimi bildikleri için çok yardımcı oluyorlar. Güzel gidiyor, inşallah mezun olacağım. 18 yaşıma döndüm. O kadar özlemişim ki. Öğrenmek hiçbir zaman bitmez. Bana yeni hayaller, heyecanlar kattı."

hande erçel köpek
"Pandemi döneminde mutfakta inanılmaz şeyler yaptığını söyleyen oyuncu, başından geçen talihsiz bir olayı da anlattı. Tarifini dedesinden altığı Kemal Paşa tatlısını köpeğinin yediğini ve şeker komasına girdiğini söyleyen oyuncu, ''Benim dedem Kemal Paşa tatlısını çok güzel yapardı. Bir gün dedemi arayıp tatlının tarifini istedim. Tatlıyı hazırlayıp soğumaya bıraktım. Aradan zaman geçti, mutfağa geri döndüm. Baktım tatlının yarısı yenmiş. Evdekilere sordum ama kimse yememiş. Bir baktım köpeğim Azul bir köşede baygın şekilde yatıyor. Mutfağın kapısını açmış, tatlının yarısını yemiş ve bayılmış. Güzel kuru fasulye yaparım. Pandemide karnıyarık bile yaptım'' ifadelerini kullandı.

Banu Parlak'tan Dilan ve Engin Polat'a karşı barış adımı! Banu Parlak'tan Dilan ve Engin Polat'a karşı barış adımı!

hande erçel köpek2