Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Hakan Sabancı ile Hande Erçel'in aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü... Artık ilişkilerini gizlemeyen Hande Erçel ile Hakan Sabancı hem birlikte fotoğraf paylaşıyor hem de birlikte boy göstermekten çekinmiyor. Geceye ablası Gamze Erçel ile eşi Caner Yıldırım, sevgilisi Hakan Sabancı, ağabeyi Hacı Sabancı ile eşi Nazlı Sabancı da katıldı. Ancak bu doğum günü partisi ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.24 Kasım 1993 doğumlu olan Hande Erçel önceki gün 30 yaşına bastı.Eskiden ilişkilerini gizleyen Hande Erçel ile Hakan Sabancı, hem birlikte fotoğraf paylaşıyor hem de birlikte boy göstermekten artık çekinmiyor.

hande erçel

HANDE'YE HAKAN AMBARGOSU

Parti öncesi ortaya atılan iddialar, Erçel'in doğum günü partisinin temasının "The Great Gatsby" olacağı yönündeydi. Nitekim iddialar doğru çıktı.

hande erçel

İŞTE MERAKLA BEKLENEN O PARTİ

Hande Erçel’in merakla beklenen ancak çok az sayıda yapılan paylaşımlar bu iddiayı doğrularken ortaya flaş da bir iddia atıldı.

hande erçel

Sosyal medyada yer alan iddialara göre; Hakan Sabancı sevgilisi Hande ‘Erçel’in doğum günü partisi için büyük önlem aldı.İddialara göre Hakan Sabancı içerideki herkesi "Abimi çekmeyin, etrafı çekmeyin, bizi çekmeyin" diyerek uyardı.Buna rağmen bazı paylaşımlar yine de sosyal medyada yayıldı. Yayılan karelerden birinde de elti Nazlı Sabancı'nın da partide yer aldığı ortaya çıktı.

nazlı sabancı