Geçtiğimiz günlerde ilişkilerinin birinci yılını kutlayan Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın 2024 yazında nikah masasına oturacağı iddia edilmişti.

Çift, düğün yeri ve oturacakları ev için arayışa başladığı gelen iddialar arasındaydı. Ünlü çift 2024'ü Bali'de karşılamıştı. Romantik tatillerinden bol bol paylaşım yapan gözde çift, ülkeye dönüşte sabah saatlerinde havalimanında görüntülenmişti.

Erçel'in gergin anları kameralara yansımıştı. Erçel dizisinin erken final yapması sorulunca "Onu burada sormayacağız o zaman burada istemiyoruz diye daha önce konuştuk. Burada istemediğimizi biliyorsun" diyerek kızmıştı. Hakan Sabancı ise evlilik sorularına tepki göstererek "Herkes kendisi yazıyor çiziyor sonra gündem olsun diye bir şeyler" demişti.

İSYAN ETTİ

Bu gergin anlardan günler sonra Hande Erçel, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çok sık hedef gösterildiğini söyleyen Erçel şu ifadeleri kullandı:

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

"Bir hedef gösterilme durumu var üzerimde. Hem oyunculuk hakkında, hem özel hayatım. Her gün hedef gösteriliyorum. Ben de bunun sebebini bilmiyorum. Artık ben de bundan çok yoruldum. Dediğim gibi çok fazla hedef gösterme hali var benimle ilgili. Tam olarak nedenini çözemedim. Yıpratıyor diyemem. Ama beni sadece şu çok üzüyor, çok fazla konu varken neden ben? Ben çok kendi halinde yaşayan bir insanım, beni bir salın."