Hande Erçel ile Hakan Sabancı arasında bir aşk patladı. İki ismin yaklaşık iki aydır beraber oldukları öne sürüldü. İddiayı ortaya atan ise Takvim yazarı Ufuk Özcan. Ufuk Özcan köşesinde şu ifadelere yer verdi:

"Hande Erçel ile Hakan Sabancı'nın Emirgan'da bir mekanda birlikte eğlendiklerini geçtiğimiz haftalarda yazmıştım. Daha sonra ise Erçel, tam da beklediğim gibi bu iddiamı sosyal medya hesabından yalanlamıştı."

HANDE ERÇEL İLE HAKAN SABANCI AŞKI SONUNDA PATLADI

"Fakat ikilinin birlikteliği, iki aydır sessiz sedasız devam ediyor. Ellerinden geldiğince yakalanmamak için popüler mekanlardan uzak duran Hande Erçel ile Hakan Sabancı'nın hala yakalanmamalarını da anlamış değilim."

Hande Erçel ile Hakan Sabancı aşkı sonunda patladı! Sosyetik çapkını dize getiren ilişki!

Meltem Cumbul'un Nükhet Duru taklidi olay oldu! Meltem Cumbul'un Nükhet Duru taklidi olay oldu!

"Magazin muhabirliği yaptığım dönemde bir aşk haberi duyduğumuzda o kişileri yakalamak için elimizden geleni yapardık. Ama sanırım şimdilerde bu durum böyle değil. Neyse duyduğuma göre Hande Erçel ile güzel bir birlikteliği olan Hakan Sabancı, çapkınlıklarına da son vermiş diyebilirim."

"Her akşam bir mekanda gördüğüm Hakan Sabancı, artık ya Boğaz'daki evinde ya da Anadolu yakasındaki mekanlarda takılıyormuş."

Hande Erçel ile Hakan Sabancı aşkı sonunda patladı! Sosyetik çapkını dize getiren ilişki!