Önceki akşam Etiler’de görüntülenen Hande Demir ve Hasan Tufan, gazetecileri görünce şok yaşadı. Hande Demir, sevgilisini soran gazetecilere, "O benim kuzenim" diyerek şaşırttı.Hande Demir 2010 yılında ikinci kez dünyaevine girdiği iş insanı Erdeinç Acar dan Temmuz 2020'de tek celsede boşanmıştı. Fit hali ile dikkat çeken Hande Demir, sosyal medya paylaşımları ve ilginç tarzı ile zaman zaman adından söz ettirmeyi başarıyor.

ALKOLÜ FAZLA KAÇIRDI

Getçiğimiz aylarda Bebek'te görüntülenen Demir, erkek arkadaşı ile Lucca'nın yolunu tutmuştu. Mekanda yaklaşık yarım saat duran Hande Demir ve arkadaşı, daha sonra kapıda araç beklemişti. Demir, gelen araca yürümeye çalıştığı sırada alkollü olduğu için zorluk çekti.

YERE KAPAKLANDI

Ünlü isim, adımlarını atarken ayakları birbirine dolaşınca bir anda yere kapaklanmıştı. Valelerin yardımı ile yerden kalkan Hande Demir, tek başına oradan ayrılmıştı.

6550dbaf86b2452dc08f5bf4

ŞOK YAŞADILAR

Dilan Çiçek'in sahildeki fizik şovu! Dilan Çiçek'in sahildeki fizik şovu!

İş insanı Erdinç Acar’dan 2020 yılında boşanan Hande Demir, kendisinden 7 yaş küçük olan emlakçı Hasan Tufan  ile bir aşka yelken açmıştı. Önceki akşam Etiler Akmerkez’de görüntülenen Hande Demir ve Hasan Tufan, gazetecileri görünce şok yaşadı.

6550dae586b2452dc08f5be2

Editör: Melike Merve Kayar