Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Aşk-ı Memnu’ dizisi, Kanal D'de 2008-2010 arasında izlenme rekorları kırmıştı. 13 yıl önce final yapmasına rağman tekrar bölümleriyle de çok konuşulan fenomen yapım, sinema uyarlamasıyla gündemde.Farah Zeynep Abdullah’ın filme adını veren Bihter rolünü üstlendiği yapımda yer alan Hande Ataizi’nin, daha önce beğendiğini söylediği oyuncuyla arası bozuldu. Abdullah ve Ataizi arasında sette başlayan gerilim, çok konuşuldu.

653ba3f386b2455b64408940

"GÜZEL BİR FİLM YAPTIK"

Fit görüntüsüyle yıllara meydan okuyan 50 yaşındaki ünlü oyuncu Hande Ataizi, önceki gün spor salonu dönüşü nişanlısı Dinç Aydoğdu ile Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.Salondan çıktıktan sonra tempolu yürüyerek evlerine dönerken objektiflere takılan ikiliden Ataizi, 'Bihter' filminde rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah'la gerginlik yaşadığı iddialarıyla ilgili sorular üzerine şu yanıtı verdi:"Güzel bir film yaptık ama artık bana bu konuları sormayın, konuşmayacağım."

"BİR DAHAKİNE SÖZÜM OLSUN"

Yorgun ve terli olduklarını için tempolu yürüyüşlerine ara veremeyeceklerini sözlerine ekleyen ünlü oyuncu "Arkadaşlar tempolu yürüdüğümüz için duramıyoruz. Bir dahakine söyleşiriz, sözüm olsun" dedi.

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı! Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı!

653ba3ba86b2455b6440893d

Editör: Melike Merve Kayar