Halil İbrahim Ceyhan Medyapım’ın “Kirli Sepeti” adlı dizisiyle yeni sezonda FOX ekranında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ı andı Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ı andı

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ceyhan, ilk sinema filmi için de el sıkıştı. Yakışıklı oyuncunun senaryosunu Ömer Gecü ve Alper Mestçi’nin kaleme aldığı, yapımcılığını Aytaç Medya’nın üstlendiği ilk filminin adı “Benim Adım Çocuk”…

Alper Mestçi’nin yöneteceği filmde Halil İbrahim Ceyhan “Aras Demirkanlı” karakterine hayat verecek. Eski bir “bordo bereli” olan Aras Demirkanlı, karısı öldükten sonra tüm hayatını adadığı kızını organ mafyasının elinden kurtarmak için çetin bir mücadeleye giriyor. Film aynı zamanda “sokak çocukları”nın yaşadığı ağır trajediye de geniş yer veriyor.

Halil İbrahim Ceyhan hayranlarının sabırsızlıkla beklediği “Benim Adım Çocuk” adlı filmin çekimleri Haziran 2024’te başlayacak. Ceyhan’ın projedeki kadın partnerinin kim olacağı ise henüz belli değil ama oyuncu partneriniğ kendisi seçecek. Film ülkemizle aynı anda Avrupa, Arap yarımadası ve birçok ülkede aynı anda gösterime girecek.

Editör: İlayda Dülger