Bir markanın davetlisi olarak Cannes Film Festivali'ne katılan Hande Erçel, etkinlik kapsamında düzenlenen başka bir davete de sevgilisi Hakan Sabancı ile katıldı. 

'Erkekler çekmecelerinde ped bulundursun' demişti: Ceyda Düvenci'den açıklama geldi! 'Erkekler çekmecelerinde ped bulundursun' demişti: Ceyda Düvenci'den açıklama geldi!

Geçtiğimiz gün Türkiye'ye dönen ünlü çift, seçim için erken geldiklerini söyledi. 

Gazete Magazin ekibi tarafından görüntülenen Hande Erçel, çok yoğun bir hafta geçirdiğini ve bu yüzden de çok yorgun olduğunu belirterek "Çok güzel bir işbirliği için gittim. Çok keyifliydi, sonrasında da beraberdik" dedi. Güzel oyuncunun dağınık saçları ve makyajsız hali dikkat çekti.

Daha önce de birkaç kez tatil dönüşü havalimanında görüntülenen çiftten Hakan Sabancı, bu durumdan rahatsız olduğunu belirterek "Güzeldi, keyifliydi. Seçim için döndük. Her seferinde seninle böyle konuşacak mıyız? Her seferinde havalimanında aynı görüntü biraz komik olmaya başlıyor. Ben artık biraz rahatsız olmaya başladım" diyerek tepki gösterdi. Erçel'in o anlardaki şaşkınlığı ise yüzüne yansıdı.

Yakın bir zaman önce aşk yaşamaya başlayan Hakan Sabancı ve Hande Erçel'in ilişkileri bir tatil dönüşü havalimanında görüntülenmeleriyle belgelenmişti. Çift daha sonra birkaç kez daha havalimanında kamera karşısına geçmişti.