Hakan Kurtaş yapımcılığını ise IdPro’nun Ayşe Barım’ın üstlendiği, “Ben Çoktan Gidersiniz Sanmıştım” oyunuyla ilk kez tek kişilik bir oyunda performans sergilemeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini İbrahim Çiçek’in yaptığı, Hira Tekindor tarafından çevrilen oyun 30’lu yaşlarında büyük zulümlere maruz kalmış Thom Pain’in çocukluk ve bugünü arasındaki dramatik  geçişleri seyirciyle buluşturacak.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Biletleri satışa sunulan oyun 1 Ekim’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi %100 Studio Sahnesi’nde prömiyerini yapacak. Uzun bir aradan sonra tiyatro sahnelerine tek kişilik oyunuyla dönmeye hazırlanan Hakan Kurtaş “Hiç duymadığınız fısıltılar, dünyanın çıkarabileceği ses, hep birlikte katıldığımız bir çekiliş ya da hayatımızın son 30 saniyesi.  Hepsi içinde bu oyunun, hepsi içimizde. Tek kişilik görünse de her kişilik bir oyun. Suya yazı yazmak hiç bu kadar güzel olmamıştı benim için…” dedi.

Ekim ayında İstanbul’da Zorlu PSM, Alan Kadıköy ve DasDas sahnesinde gösterimde olacak oyun, yıl boyunca yurt içi ve yurtdışı turne programı ile de tiyatroseverlerle buluşacak.

 
Yazan: Will Eno
Çeviren: Hira Tekindor
Yöneten: İbrahim Çiçek
Oynayan: Hakan Kurtaş
Yapımcı: iDPRO Ayşe Barım
Uygulayıcı Yapımcı: Omnia Yapım
Kostüm Tasarım: Nilüfer Gürbüz
Yönetmen Yardımcısı: Sanem Adar
Yapım Koordinatörü: Başak Saygılı
Reji Asistanı: Ada Bıkım-Bilgi Aydoğmuş-Ayşe Özce Çınar
Fotoğraf: Jiyan Kızılboğa
Afiş Tasarımı: Berkcan Okar
Afiş Fotoğrafı: Jiyan Kızılboğa