Survivor'da iki kez şampiyon olduktan sonra yurt dışında yarışmalara katılan ve birincilik elde eden Turabi Çamkıran, uzun süredir Amerika'da yaşıyor. Birçok projede yer alan Turbo Turabi, geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmıştı. Çamkıran, sağlık durumuyla alakalı "Bir kazaydı, geçecek. Daha güçlü bir şekilde geri döneceğim inşallah" açıklamasını yapmıştı.

"BEŞ PARASIZ HALİME GERİ DÖNDÜM"

Survivor'daki kareleriyle kaldığı hastaneden paylaşım yapan Turabi, şunları yazmıştı:

Artık çok ama çok yoruldum. Bu saatten sonra beni heyecanlandıracak bir teklif olmadıkça yarışlara veda ediyorum ve emekli oluyorum. Geride hatırladıkça gurur duyacağım şampiyonluklar kazandım. Kazandırdığı paralar yüzünden de çok insan kaybettim. Paraların bir kısmı ailenin borçlarına, bir kısmı dostların derdine, bir kısmı da ihtiyacı olan kardeşlerime gitti (Helal hoş olsun). Bir kısmını yedim, kalanını ticarette batırdım. Kötü gün parasını da şimdi sağlığımı düzeltmek için kullanıyorum. Çok şükür yarışmalardan önceki beş parasız halime geri döndüm.

"SURVİVOR'DA GÜVENMEM AMA..."

Turabi'ye ilk destek ise yarışmalarda en çok kavga ettiği Hakan Hatipoğlu'ndan geldi. Turabi ise o paylaşımı paylaşarak "En sevdiğim düşman. Survivor'da asla güvenmem ama gerçek hayatta her zaman adamdır" dedi.

Doğan Slx ile Amerika’ya Türkün Ayak İzlerini Bırakan Hayrettin, Yepyeni Bir Show’la Döndü Doğan Slx ile Amerika’ya Türkün Ayak İzlerini Bırakan Hayrettin, Yepyeni Bir Show’la Döndü

Editör: İlayda Dülger