Hakan Altun, önceki akşam Sariyer'de bulanan bir mekanda sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen 51 yaşındaki şarkıcı, "Burada ilk kez şarkı söyleyeceğim için heyecanlıyım. İnşallah güzel geçer" dedi.

Ünlü çiftten tatil pozu Ünlü çiftten tatil pozu

"SİZ ABİNİZE UYMAYIN"

Geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren Altun'un doğum gününü kutlayan muhabirlerin, "Yaş geçiyor, ömür geçiyor ama aşk şarkılarının adamı hâlâ aşık olamadı" yorumuna sanatçı, "Ben yaşlara takılmıyorum ama sanırım siz aşksız geçtiği için benim adıma üzülüyorsunuz. Siz abinize uymayın. Bir sevdanız varsa evlenin. Ben de birine sevdalanırsam hemen evleneceğim" karşılığını verdi.

Yaz sezonunun kendisi için güzel geçtiğini dile getiren Hakan Altun, "Konserler genelde yazlık beldelerde olduğu için tatil de yapabiliyorum. Bodrum'da yaşadığım için sürekli tatildeyim" açıklamasını yaptı.

Sözlerini Yıldız Tilbe'nin yazdığı yeni şarkısının müjdesini veren sanatçı, "Yıldız bir gün bana bir şarkı gönderdi, 'Hayırlı olsun, çok güzel' dedim. O da bana 'Yok, ben senin söylemeni istiyorum' dedi. Benim için şereftir" ifadelerini kullandı.

Editör: İlayda Dülger