Justin Bieber ile geçtiğimiz haftalarda dünyaevine giren Hailey Baldwin Bieber, Selena Gomez'i üstü kapalı tehdit etti. 

Seni öldürürüm!

Baldwin'in Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşım, Gomez hayranlarının dikkatinden kaçmadı. Selena Gomez, Lose You To Love Me adındaki yeni şarkısını yayınlandıktan hemen sonra, şarkının eski sevgilisi Justin Bieber’a gönderme mi olduğu haberleri magazin basınını meşgul etmeye başladı. 

Şarkı yayınlandıktan tam 20 dakika sonra ise Hailey Baldwin’in Instagram paylaşımı ise olay oldu. 

Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı Ünlü Oyuncu Akın Akınözü'nün Acı Kaybı

Ünlü model dinlediği Summer Walkers’ın I’ll Kill You (Seni Öldürürüm) isimli şarkının ekran görüntüsünü paylaşmasının ardından Baldwin’e, Gomez hayranlarından tepkiler gelmeye başladı. 

Sosyal medya kullanıcıları konuyu Twitter’da trend topic yaparken, Selena Gomez’in, Baldwin’e cevap gibi paylaşımı da olay yarattı. 

Dünyaca ünlü şarkıcı yayınladığı postta “Şimdi kelimenin tam anlamıyla ait olduğum yerde uzanmış Tanrı’ya şükrediyorum. Babam bana bir keresinde 'Selena dayan, sen üzüldüğünde ben de üzülüyorum, ağladığında ben de ağlıyorum ama seni asla bırakmayacağım. Benimle çalış, benimle yürü ve nasıl yaptığımı gör' demişti. Bana sürekli sürpriz yapıyor ve ben ona tekrar tekrar aşık oluyorum. En kötü zamanlarımda, dizlerimin üstüne çöküp onun sevgisine ihtiyaç duydum. Şimdi düşmanlarım beni yerle bir etmeye çalışıyor ama bu olmayacak. Ne bugün, ne de yarın…” dedi.


 

Editör: TE Bilişim