'Bandırma Füze Kulübü' filminin galası, önceki akşam Maslak Uniq'te yapıldı. Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu filmde; Alina Boz, Deniz Can Aktaş, Atay Yıldız ve Erkan Kolçak Köstendil başrolleri paylaştı. Gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncular, şunları söyledi:

Kendi topraklarımızdan çıkan bir başarı hikayesini anlatmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Böyle güzel bir hikayenin içinde bulunduğumuz için çok mutluyuz. Çok güzel bir yolculuktu. Film çok uzun zaman önce çekildi. Biz de heyecanla filmi bekliyoruz. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Bizler çekerken çok keyif aldık. Umuyoruz sizler ve seyirciler de keyif alarak izler, beğenirsiniz.

"BİLMİYORDUM, GÜZEL BİR ŞEY ÖĞRENDİM"

Hafsanur Sancaktutan, Cansu Tosun ve Ekin Mert Daymaz gibi isimler de galaya katılan ünlüler arasında yer aldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aktaş'ın oyuncu sevgilisi Hafsanur Sancaktutan, film ile ilgili; ''Türk gençlerinin böyle bir yetenekle, güzel bir başarı elde ettiğini bilmiyordum. O yüzden güzel vesile oldu. Bir şey öğrendim. Gençler tarafından bu tarz işlerin merak ediliyor olması da çok güzel bir şey. Onun için ben de filmi merakla bekliyorum" şeklinde konuştu.

"İLK DEFA BÖYLE BİR SAHNE ÇEKTİM"

Muhabirlerin, "Dijital platformda oynadığınız dizideki sahneleriniz çok konuşuldu. Bu konuyla alakalı olumsuz yorumlar aldınız mı? Olumsuz yorumlarla nasıl başa çıkıyorsunuz?'' sorularına yanıt veren Sancaktutan, "Ben ilk defa böyle bir sahne çektim. Bu daha sonra çekmeyeceğim anlamına gelmiyor. Ben bir oyuncuyum. Senaryoyu imzalarken okuyup imzalıyorum. Onun için bir saygısızlık yapmak istemem. Yazan onu yazdıysa bir bildiği vardır" ifadelerini kullandı.

Hafsanur Sancaktutan: Ben sadece işimi yapıyorum!

"ÇOK KONUŞULDU AMA FAZLA ELEŞTİRİYE MARUZ KALMADIM"

"Ben sadece işimi yapıyorum" diyen güzel oyuncu, "Çok fazla gündem oldu ama çok eleştiriye maruz kalmadım. Ben işimi yapıyorum. Bunun da keyfini çıkarıyorum" yanıtını diyerek sözlerini noktaladı.

Hafsanur Sancaktutan: Ben sadece işimi yapıyorum!

"ARTIK KONUŞMAYALIM, NORMALLEŞTİRELİM"

Sancaktutan, daha önce benzer bir sahneyi Hülya Avşar'ın da çektiğinin hatırlatılması üzerine, ''Evet 'Berlin Berlin' filminde. Benim dizideki takma adım da Berlin'di. Cuk oturmuş. Tesadüf mü? Değil mi? Artık bilemem. Ben o sahneyi biliyordum ama izlememiştim. Daha sonra iki sahneyi karışılaştırmışlar. Bu konuyu konuşmayalım artık. Normalleştirelim bence" sözleriyle oradan ayrıldı.

Can Yaman'a Dubai'li aileden şok teklif! Can Yaman'a Dubai'li aileden şok teklif!

Hafsanur Sancaktutan: Ben sadece işimi yapıyorum!

Editör: TE Bilişim