Ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Hadise, sosyal medyada yayınladığı paylaşımıyla olay oldu. Tüylerle kaplı bej bir elbiseyle fotoğrafına paylaşan ünlü isim, fotoğrafa 'tektaş' ve 'gelinlik' emojileri iliştirdi. Mehmet Dinçerler ile beş ayda biten evliliğine gönderme yapan takipçileri, ünlü popçuyu yorum yağmuruna tuttu.

Hayranları güzel şarkıcıya "Abla yine kime aşık oldun?", "Evleniyor musun, yoksa tek taşımı kendim aldım tek taşımı kendim taktım mı?", "Tam bir Hadise bu olay" yorumları yaptı.

Hande Erçel ile Hakan Sabancı çifti, düğünde! Hande Erçel ile Hakan Sabancı çifti, düğünde!

hadise-1
Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçlerler, 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayın'da aile arasında gerçekleşen törenle hayatlarını birleştirmişti. Sessiz sedasız evlenen ikilinin mutluluğu sadece beş ay sürmüştü.


Özel hayatıyla çok konuşulan 37 yaşındaki popçu, geçtiğimiz günlerde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de sahneye çıkmış, konser sırasında biten ilişkisi hakkında çarpıcı bir itirafta bulunmuştu.

Seyirciler arasındaki mutlu bir çifti gösteren Hadise, "Maşallah! Mutlu giden evliliklere bir alkış alalım. Ben beceremedim o işi. Ama sonsuz aşka yine de inanıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

574F21FF-AF40-434F-8ABD-9F91C27CAFF3

Ünlü şarkıcı, son dönemde rapçi Murda ile hakkında çıkan 'aşk' iddialarına da cevap vermişti. Murda ile çok yakın iki dost olduklarını vurgulayan Hadise, “Aramızda sürekli bir şey olduğu yazılıyor çiziliyor. Bunlar olacak. Biz çok iyi iki dostuz. Çok güzel bir uyum yakaladık. Böyle durumlarda hemen bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok güzel vakit geçiriyoruz ve çok güzel şarkılar yazıyoruz” şeklinde konuşmuştu.

47E854AC-85CA-48DD-8613-4C780EB4ED93