Geçtiğimiz nisan ayında Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen törenle sessiz sedasız evlenen Hadise-Mehmet Dinçerler çiftinin, bir süredir ayrı ayrı görüntülenmesi dikkatlerden kaçmamış, ardından Hadise, 14 Eylül'de Beykoz Adliyesi'nde boşanma davası açmıştı.
Hadise Mehmet Dinçerler

Tek celsede bitti

"Sanat hayatımla ilgili Mehmet Dinçerler'den baskı görüyorum" iddiasına bulunan Hadise ile Mehmet Dinçerler'in boşanma davası 30 Eylül 2022 Cuma günü tek celsede sonlandı.

Hadise

Boşanmanın ardından Hadise'nin önceki akşam sahnesinde evlilik hakkında kullandığı ifadeler sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

"Ben beceremedim o işi"

Hadise sahnede şu ifadeleri kullandı: Maşallah, bütün mutlu giden evliliklere bir alkış alabilir miyim. Ben beceremedim o işi. Ama yine de sonsuz aşka inanıyorum arkadaşlar.

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Hadise

"Murda ile arkadaşız"
Hadise öte yandan Murda ile hakkında çıkan aşk dedikoduları hakkında ise, “Aramızda sürekli bir şey olduğu yazılıyor - çiziliyor. Bunlar olacak ama biz çok iyi iki dostuz. Biz çok güzel bir uyum yakaladık. Böyle durumlarda hemen bir yakıştırma yapılıyor. Murda benim canım dostum. Çok güzel vakit geçiriyoruz ve çok güzel şarkılar yazıyoruz” açıklamasını yapmıştı.

Murda hadise