Alman polis Sarah Keller, gündüz polis memuru ve geceleri fetiş seks partilerinde çalışıyordu.

Şimdilerde polislik mesleğini tamamen bırakan ve hayat kadını olan Keller'ın yıllık geliri ise 150 ile 200 bin euro arasında değişiyor.

sarah keller polis

SARAH KELLER 7 YIL ÇİFTE HAYAT YAŞADI

7 yıl boyunca gündüzleri polislik geceleri ise dominatrix* olarak çalışan Alman Sarah Keller, polisliği bıraktı. Eski polis memuru dominatrix olmaya karar vermesini, çalışırken tanıştığı hayat kadınlarından aldığı ilham olduğunu söyledi. 

2024'ün rengi belli oldu! 2024'ün rengi belli oldu!

sarah keller fetiş elbise seks

2011 yılında bir arkadaşının tavsiyesi üzerine fetiş partisine katılan Sarah, polislik mesleğinin yanı sıra ücret karşılığında fetiş partilerine katılmaya başladı. Bir süre sonra polislik mesleğini tamamen bırakıp fetiş partilerine katılarak yılda 200 bin euroyu bulan paralar kazanmaya başladığını eskiden beri fetişizme karşı ilgisinin olduğunu belirtti. 

sarah keller dominatrix

AHLAK MASASINDA HAYAT KADINI KOVALARKEN FAHİŞELİĞİ KENDİSİ MESLEK OLARAK SEÇTİ

Ahlak masasında görev yaptığı sırada hayat kadınlarının hikayelerini dinlediğini ve bu hikayelerin kendisini çok etkilediğini söyleyen Sarah, bu hikayelerin fetişlik arzusunu kabarttığını, bir süre sonra polislik mesleğinin yanı sıra fetişlik mesleğini icra ettiğini dile getirdi.  

sarah keller seks polis

"BU İŞİ YAPIYORUM ÇÜNKÜ SEVİYORUM"

Sarah Keller, hayatta en büyük amacının para kazanmak olmadığını ve önemli olanın sevdiği işi yapmak olduğunu bu nedenle polislik mesleğinden kazandığından çok kazandığı ama kazandığı paradan değil sevdiği işi yaptığı için mutlu olduğunu söyledi.

sarah keller latex

Dominatrix Nedir?

Sahibe, BDSM kültüründe cinsel ilişki esnasında partnerine hükmeden baskın kadın. Fiziksel veya sözlü olarak partneri (köleyi) aşağılama, ezme faaliyetleri gerçekleştirir. 

BDSM, rızaya bağlı olarak fiziksel baskı ve kuvvetli duyusal uyarımın uygulandığı ve fantezi güç rolü oynamanın yapıldığı cinsel tercih ve kişisel ilişki türüdür.

BDSM terimi ilk olarak 1991'de bir Usenet yazısında kullanılmıştır ve BDSM ismi bondagesadizm ile mazoşizm