2019 yılında 68 yaşındayken hayatını kaybeden eşi Tarık Ünlüoğlu için sanatçı, "Halen burnumun direği sızlıyor. Bizim yarım kalan bir şeyimiz olmadı" açıklamasında bulundu.Nükseden akciğer kanseri nedeniyle Eylül 2019'da tedavi görmeye başlayan ancak 1 Ekim'de hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu  sanat dünyasını yasa boğmuştu.Ünlüoğlu için Mecidiyeköy'de bulunan İstanbul Devlet  Tiyatrosu Büyük Sahne’de tören düzenlenmişti. Türk bayrağına sarılı tabutu son kez sahneye gelen oyuncu için geçmişten günümüze rol aldığı tiyatro ve filmlerinden oluşan kesitler barkovizyondan izletilmişti.

"BENİ BİR TEK BUGÜN ÜZDÜN"

Türk bayrağına sarılı eşinin tabutuna sarılarak Gülenay Kalkan; "Ah bebeğim, seni böyle mi görecektim bir tanem. Beni hep mutlu ettin, bir tek bugün üzdün" diyerek gözyaşı dökmüştü.

6550d1b386b2452dc08f5b81

ÖZEL HABER: Platonik aşka ilk yorum ÖZEL HABER: Platonik aşka ilk yorum

"ERKEN GİTTİ"

Oyuncu Gülenay Kalkan, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. 2019 yılında 68 yaşındayken hayatını kaybeden eşi Tarık Ünlüoğlu için sanatçı, "Erken gitti. Keşke biraz daha yaşasaydı. Gerçekten çok özledim. Halen burnumun direği sızlıyor. Bizim yarım kalan bir şeyimiz olmadı... Planladığımız her şeyi yaptık. Güzel bir hayat yaşadık. Birçok yere gittik" dedi.

6550d14286b2452dc08f5b76

Editör: Melike Merve Kayar