Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde Ünlü tenisçi Elena Rybakina, Bodrum'da tatilde

Geçtiğimiz ay çıkardığı Seni Kırmışlar adlı şarkısıyla müzik piyasasındaki sessizliğini bozan Gülben, geçtiğimiz gün Arnavutköy’de bir kaş tasarım merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Cenazeden geldiğini söyleyen ünlü şarkıcı, muhabirlerin röportaj isteğini geri çevirmedi.

Gülben Ergen Polemik Yaşadığı Okan Bayülgen Hakkında İlk Kez Konuştu

“İNŞALLAH YAZA DOĞRU İŞLER YOLUNA GİRECEK..”
Kırmışlar Seni adlı şarkısından sonra Ben Buralardan Gidicem adlı şarkısını piyasaya süren Ergen, “Gelen tepkilerden çok memnunum. İyi ki çıkartmışım. Biliyorsunuz bu dönemde hep evdeyiz. İnşallah yaza doğru işler yoluna girecek” diye konuştu.

Gülben Ergen Polemik Yaşadığı Okan Bayülgen Hakkında İlk Kez Konuştu

“HİÇBİR ZAMAN TAKSİ PLAKALARIM OLMADI..”
Son dönemde “Taksi plakam yok” açıklamasıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı, konu hakkında şöyle konuştu:
“Yalan olmasına rağmen, diğer bir sürü yalan haberler gibi bu da söylemeye ve yazılmaya devam ediyor. Hiçbir zaman taksi plakalarım olmadı. 1 değil 300-500 tane yazıyorlar. Yalanlamama rağmen bunları yazmaya devam ediyorlar.”

“OKAN ÇOK ŞEKERDİ..”
Konuk olduğu programda Okan Bayülgen’in kendisine söylediği “Aramıza senin gibi bir tipi almak istemeyiz” sözleri hatırlatılan ünlü şarkıcı “Okan çok şekerdi, ben ona orada cevap verdim zaten” dedi. Muhabirlere teşekkür eden Gülben Ergen aracına binerek uzaklaştı.

Gülben Ergen Polemik Yaşadığı Okan Bayülgen Hakkında İlk Kez Konuştu

Editör: TE Bilişim