‘Yalı Çapkını’dizisinde 'Orhan Korhan' karakterine hayat veren Emre Altuğ,önceki gün Etiler'de bulunan bir gözlük mağazasından alışveriş yaparken görüntülendi.

"ALABİLECEĞİM BÜTÜN ÖDÜLLERİ ALDIM"

Oyunculuk performansından dolayı ödüllendirilmesi hakkında ünlü isim, "Çok kıymetli bir ödül benim için ama ben alabileceğim bütün ödülleri aldım bu zamana kadar. Gençlere örnek olabiliyorsam ne mutlu bana" dedi.

emre altuğ

"ANLIK BİR ŞEY"

Aynı dizide kamera karşısına geçen Emre Altuğ ve Gözde Kansu aşk yaşadıkları yönündeki haberlerle çok konuşulmuştu. Gözlerin çevrildiği ikili, arkadaş olduklarını ifade etmişti. Oyuncular, açıklama yapmalarına rağmen sık sık aynı iddiayla magazin  gündemine geliyordu.

emre altuğ

Dilber dansı akımına Nez de katıldı Dilber dansı akımına Nez de katıldı

Rol arkadaşı ile katıldığı 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde el ele kameralara yansıması hatırlatılan Altuğ, "Bir anlık bir şey. Gözde benim çok sevdiğim bir arkadaşım, düşmemesi için destek oldum sadece" karşılığını verdi.

emre altuğ

ÇAĞLA ŞIKEL SORUSU

Yılbaşında Kıbrıs'ta sahnede olacağını açıklayan 54 yaşındaki şarkıcı, eski eşi ve oğulları Kuzey ile Uzay'ın annesi Çağla Şıkel'le ilgili soru yöneltilmesi üzerine ise bulunduğu yerden hızla uzaklaştı.

emre altuğ