Geçtiğimiz akşam Cihangir’de bir mekandan çıkarken görüntülenen Gonca Vuslateri basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

KENDİSİNİ TİYE ALIYOR

Çocuklar için verdiği oyunculuk eğitiminin iyi gittiğini ve yeni nesil oyuncuların çok yetenekli olduğunu dile getiren Gonca Vuslateri, uzun süredir kimseyi tiye almadığını, Aleyna Tilki paylaşımını ise onun bir şarkısının klibine çok benzediği için yaptığını söyledi. Konuşmasına devam eden oyuncu, Tiye almak negatif bir şeyse, negatif bir tiye almam olmadı şu ana kadar” dedi.

KENDİSİNİ TİYE ALIYOR

Kendisini her zaman tiye aldığını söyleyen oyuncu, “En komik o zaman oluyor zaten” dedi.

“TARTIŞMAYA AÇIK BİR KONU DEĞİL”

Seda Sayan'ın estetikli halini beğenen Vuslateri , “Seda ne yapsa yakışır, tartışmaya açık bir konu değil” dedi. Estetik konusundaki düşünceleri merak edilen oyuncu ihtiyaç duyarsa, severse yaptırabileceğini belirtti ve şu an ihtiyaç duymadığını söyledi.

“NEYİ BEĞENİRSEM ONDA OYNARIM”

Herkes gibi kendisini beğendiğini dile getiren Vuslateri dizilerde başrol oynamaması hatırlatılınca “Ben rolüm neyse, neyi uygun görürsem, neyi beğenirsem onda oynarım. Bu hakaret mi iltifat mı anlamadım” dedi.

“HEPSİ OYUNCULUK EĞİTİMİ ALAN İNSANLAR”

Başrol oyuncularının genelde güzellik yarışmalarından çıktığı söylenince Vuslateri, “Hiç de öyle bir şey değil. Hepsi oyunculuk eğitimi alan insanlar” dedi.

Daha fazla Gonca Vuslateri haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Çağlar Söyüncü hayatının imzasını attı! Çağlar Söyüncü hayatının imzasını attı!

Editör: TE Bilişim