Yaklaşık 5 bin kişiye geçmişten günümüze en beğenilen şarkılarını söyleyen Gökhan Özen, sahne öncesi de basın mensupları ile sohbet etti.

"BOTOKS YOK. OLSA SÖYLERİM"

Geçtiğimiz günlerde estetik yaptırdığına dair haberler sosyal medyanın gündeminden düşmeyince konu hakkında konuşan Özen, "Ben gerçekleri söylüyorum. Kimse kimseyi inandırmak zorunda değil. Beni takip eden çok genç bir kitlemiz var. Yanlış bir şeyi örnek almasınlar. Yanlış derken olmayan bir şeyi. Gözlerimden geçirdiğim bir ameliyat sonucunda yanaklarımda bir şişlik ve ödem var ama kesinlikle estetik değil. Bir iki ay içerisinde tekrar görüşürüz ve anlarsınız öyle bir durum olmadığını. Botoks da yok, olsa da söylerim yani. Doğal bir şey bence bu. Herkes nasıl da mutluysa öyle yaşasın. Belki bir kaç sene sonra yaptırabilirim ama henüz yaptırmadım. Yaptırdığım zaman da sizinle paylaşırım. Gözlerimden de ameliyat olacağımı söyledim. Ben saklasam onu saklardım. Bana bir kaç tane de doktor arkadaş yazmış o yanaklarda dolgu var diye. O diplomaları nerden aldılar bilmiyorum?" dedi.  

İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum" İrem Derici en büyük hayalini açıkladı: "Pavyon açmak istiyorum"