Edis Görgülü, önceki gün katıldığı etkinlik öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü popçu, "Çok görüşemiyoruz sizlerle. Çünkü ben dışarıya çok çıkmıyorum hep stüdyodayım. Kendime çok fazla zaman ayıramıyorum. İş ne derse onu yaşıyorum" dedi.

Farah Zeynep Abdullah kendisine mesaj atan takipçisini ifşaladı! Farah Zeynep Abdullah kendisine mesaj atan takipçisini ifşaladı!

Bu yaz pek tatil yapamamaktan şikayetçi olan şarkıcı, "Bu yaz istediğim gibi tatil yapamadım. Ailemle görüşemedim, arkadaşlarımla görüşemedim. İsyan gibi olmasın ama çok çalıştık ve hiç dışarıya çıkamadım. İş olsun ama ya önemli olan o" diyerek sitemini dile getirdi.

Yunanistan'a giderken uçakta bir hayranı tarafından fotoğrafı çekilen şarkıcının "Yunanistan'dan ev alacağı" haberleri çıkmıştı. Söz konusu iddiaya açıklık getiren Edis, "İki günlük gittim, Tek kaçamak o oldu yani. Tatil yapmak kadar da normal bir durum yok. Uçakta fotoğraf çektiler diye bir şey olmasına da gerek yok. Orada kim çekmiş olabilir, ona kızdım. Sürekli yurt dışına gidiyorum. Arkadaşlarımızla bir yer seçip, sürekli orda buluşuyoruz. Sık sık gidiyorum ve tek gidiyorum" açıklamasını yaptı.

Editör: İlayda Dülger