Seda Çınar isyan etti! Ayaklarıma çökmezsen adım Seda değil! Seda Çınar isyan etti! Ayaklarıma çökmezsen adım Seda değil!

Hande Erçel’in sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel 2019'da Caner Yıldırım ile dünyaevine girmiş, aynı yıl aralık ayında anne olma mululuğu yaşamıştı. Sosyal medyada paylaştığı iş birlikleri ile adından söz ettiren Gamze Erçel'in kızı Mavi’ye geçtiğimiz aylarda kanser teşhisi konulmuştu.

HANDE ERÇEL'DEN AÇIKLAMA

Son olarak Hande Erçel'den yeğeninin sağlık durumu hakkında açıklama gelmişti. Ablası Gamze Erçel ile Etiler Da Mario’da yemek yiyen oyuncu, yaklaşık iki saat mekanda kalırken, yemek sonrası kapıda görüntülenmişti.

IMG_4079

"MAVİ İYİ, DAHA DA İYİYE GİDİYOR"

Aylin Mavi’nin sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren Gamze Erçel, basın mensuplarının soruları karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti. Hande Erçel ise “İyi, daha da iyiyi gidiyor” ifadelerini kullanmıştı.

IMG_4078

EŞİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Gamze Erçel ve eşi önceki gün bir avm çıkışı objektiflere yansıdı. Ele ele alışverişe çıkan çift, mağazaları dolaşarak yeni sezon ürünlerini incelediler.

"O İYİ OLUNCA BİZLER DE İYİ OLUYORUZ"

Kızı Mavi’nin sağlık durumunu soran gazetecilerle konuşan Erçel, “ Şükürler olsun ki Mavi’nin durumu gayet iyi. O iyi olunca bizler de iyi oluyoruz" dedi.(Milliyet)

Editör: Melike Merve Kayar