Nadir görülen bir cilt hastalığıyla mücadele eden Kent, aynı zamanda kemik erimesi, eklem iltihabı gibi sorunlarla da boğuşuyordu.

Darren Kent'in ajansı acı haberi bir sosyal medya paylaşımıyla duyurdu. Açıklamada "Üzülerek duyururuz ki dostumuz ve oyuncumuz Darren Kent cuma günü hayata huzur içinde veda etti" denildi.

Kanye West eşi Bianca Censori, Türk dönercisinde transparan kombiniyle sıra beklerken görüntülendi! Kanye West eşi Bianca Censori, Türk dönercisinde transparan kombiniyle sıra beklerken görüntülendi!

Darren Kent'in ölüm nedeni hakkında bir açıklama yapılmadı.Açıklamada Kent'in son nefesini verirken yanında ailesi ve arkadaşlarının olduğu da belirtildi.

Kent'in bağlı olduğu ajansın paylaşımında "Darren sadece yetenekli bir oyuncu, yazar ve yönetmen değildi. Aynı zamanda tanımaktan memnuniyet duyduğumuz en kibar insanlardan biriydi. Onu tanımak ve serüveninin bir kısmına dahil olmak bir ayrıcalıktı" denildi.

Darren Kent, Game of Thrones dizisinde keçi çobanı olarak kamera karşısına geçmişti. Oyuncu, asıl ününü ise Shameless adlı diziyle kazandı.